Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rosszul vegzett fogaszati...

Rosszul vegzett fogaszati munka utan mit tudok tenni ha mar kulfoldon vagyok? Bov lent.

Figyelt kérdés
Ugy alakult, hogy otthon mentem el fogorvoshoz mialatt szabadsagon voltam ket hetig. 3 fogamat furta ki es tonte be darabjat 15 ezer forinter. Maganorvos volt szoval elvartam volna a jo munkat. Meg a szabadsag elejen letudtam ezt a dolgot viszony mikor jottem vissza a 3vol 2 rettenetesen fajt fel es leszallasnal (tudom a legnyomas de nem frissen tomott fog volt szoval nemkellett volna fajnia) majd miutan visszajottem egyre jobban fajt eloszor az also most a felso. Mar 125 fontomban van az also fogam es meg mennem kell a folsovel ugyanis tosszul kerult bele a tomes es ezert fajt a repulon es utana is. Nyilvan ha ki kell adnom 30 ezret a fogaimra megteszem. De igy, hogy mar dupla annyi penzt kiadtam ra majdnem, es meg mennem kell vissza roppant idegesito.mar nagyon megbantam hogy nem biztam az osszeset az itteni fogorvosomra. Nyilvan azt a 30 ezer forintot soha nemlatom vissza, nem is ez a lenyeg csak szova akarom tenni valahogy mert szerintem ez irto gaz.
2016. szept. 17. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Így jártál. Főleg ha most visszamenni sem tudsz, mit vársz, mi lesz?
2016. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miert kell bunkonak lenni? Ha nemtudsz rendes valaszt adni tegy egy szivesseget es kosd fel magad. Szerintem normalisan leirtam mi tortent.
2016. szept. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!