Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kihúzták az egyik örlöfogam...

Ma kihúzták az egyik örlöfogamat hátul, a doki antibiotikumot irt fel, muszály kiszednem?

Figyelt kérdés
Az inyem is be volt gyulladva,a fogam még gennyedzett is mikor eltávolitotta a fogat.De utána már sokkal jobb volt,most már abszolut nem fáj,mintha a duzzanat is lejjebb ment volna.Szeretném ha a szervezetem "meggyógyítaná magát",nem szeretnék antibiotikumot szedni.Pont egy hónappal ezelött kellett szednem mert beteg vltam.Szóval szerintetek?
2010. máj. 15. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A szádban most van egy nyílt, vérző seb, ami lassabban gyógyul, mint a testeden bárhol máshol, mert állandóan nedves környezetben van.


Szintén a szádban alapból tenyészik sokszázfél bacilus, plusz még egy csomó ételt is beviszel a szádba, aminek a részecskéi akarva-akaratlanul is bekerülnek a nyílt sebbe, még akkor is, ha a másik oldalon rágsz.


Szóval szerinted...?

2010. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha muszáj akkor muszáj. Szedd be szépen,nehogy a gyulladás átterjedjen máshova.
2010. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb ha szeded, mert nehogy a gyulladásból baj legyen...nem a semmiért írta fel a doki:)

nem tudom h mondta-e a fogorvos, de ha ma húzták, akkor ha alszol, magas fejaljjal aludj, és ne a húzott fog oldalán:)

ezt csak úgy írtam, mert szerintem fontos:)

jobbulást:)

2010. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!