Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Higgyek a fogorvosnak?

Higgyek a fogorvosnak?

Figyelt kérdés

Jó orvosnak tartják az interneten. Van elől hiányom (2 kis metsző. Szerintem olyan kevés hely van így ránézésre nem tudom elhinni hogy oda be fér egy fog, illetve az alsó fogak szerintem túl közel vannak, így még inkább úgy látom hogy nincs hely. Voltam fogorvosnál ő nézegette és mindjárt rámondta hogy ez megoldható és nem gond, elférne oda....

Belemenjek a híd készítésbe?


2017. szept. 29. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
(bocsi rossz témakörbe tettem véletlenül)
2017. szept. 29. 17:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hídnál lecsiszolják a mellette lévő ép fogakat, és olyan 'kupakot' húznak rá amilyet akarnak. Néhány milimétert tudnak trükközni ide-oda, hogy egységes legyen a végeredmény.

De ha nincs jó érzésed ezzel az orvossal kapcsolatban, akkor kérd ki egy másik véleményét is.

2017. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, hidd el neki, hogy megoldja.
2017. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Én most járok fogorvoshoz, pontosan ez megy. Gyökérkezelés, csiszolás, korona. Nem mondom, hogy egy kéjutazás, de valahogy kibírtam. 8 korona van már fenn, de lesz folytatás. Higgy a fogorvosnak, ő tudja, hogy mit kell, mit lehet csinálni!
2017. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!