Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás előtt állok,...

Fogszabályozás előtt állok, de nagyon sokat mondtak rá. Tudtok Bp. -n nem túl drága fogszabályzóst?

Figyelt kérdés
1M-felett mondtak, és ennyi pénzem nincs sajna.
2008. nov. 8. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed, akkor egy megoldás van: menj az sztk-ba. Ott azért olcsóbb, és nem hiszem, hogy annyival rosszabb lenne.
2008. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztk-ban 18 eves korig mehetsz, ha elmultal, akkor csak maganhoz. En 20 evesen kezdtem hordani,en atlatszot kaptam, az en dokimnal 250 ezer volt akkor felso es 250 ezer also, plusz minden alkalommal volt egy 6000 ft.vizitdij, nekem egy ev utan ejszakait kellett hodanom, amiert megint vagy 50000-et kifizettetett velem, nekem a sajat penzembol kellett finansziroznom, egesz nyaron kulfoldon dolgoztam. Na, de nezz korul, sajna azonban altalaban ennyik, lehet, hogy a fem olcsobb, de sajnos a vizitdijat mindenhol ki kell fizetni, az en dokimat dr. Tihanyi Istvannak hivjak, a becsi uton van rendeloje, a 17 es villamost vonalan, a Margit hidtol nem messze. Nagyon aranyos doki.
2008. nov. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az iskolai fogászaton mindig megnézik, hogy szükség van-e fogszabályzóra. Miért nem lehet akkor elintézni, jóval olcsóbban?
2008. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem sztk-ban 50.000 volt a fém

mondjuk még csak a felsőt rakta fel ami 10.000 és ezen csodálkozom..

2008. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!