Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lenne jó ötlet a fiatalabb...

Nem lenne jó ötlet a fiatalabbakat azonnal egy vakcinával beoltani, majd ha lesz később esetleg, akkor ismételni?

Figyelt kérdés
Jelenleg is raktározunk, van még közel 2millió beadatlan szuri
2021. ápr. 7. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed úgy, hogy jobban értesz ehhez a szakértőknél?
2021. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ebben az országban mindenki szakértő.
2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó-jó, de pont a kérdezőhöz hasonló emberek hőbörögnek, ha valaki feloldaná a korlátozásokat, hogy a "szakértők" nem támogatják. De amikor a "szakértők" azt mondják, hogy a második oltást 4-12 héten belül kell beadni, akkor már nem kell hinni a "szakértők"-nek
2021. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak felvetettem, nem állítom. Gondoltam hátha tud valaki erre már meglévő modellezést. Én csak izrael 1. oltás utáni brutál javulásából indultam ki, és abból hogy mennyire hatékony 1 adag is.

Itt jut eszembe, hogy mitől nagy szám az 1 adagos 60% johnson and johnos, ha azt a pfizer is tudná ha csak egyet adnának be belőle..

2021. ápr. 7. 16:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egy adagos vakcina vajon más bármiben is, vagy csak abban hogy 1 adagba határozták meg a hatékonyságot?
2021. ápr. 7. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha például egy oltás egy hónapig ad védettséget, a második meg pl. egy évig, akkor máris nem érte meg ez a húzás (Izraelben ebből nincs gond, mert egy hónap után jön a 2.)


A J&J-t én is egyre kevésbé értem... Valamivel olcsóbb a gyártási költsége ha jól tudom.

2021. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sőt a mostani nyitogatás is azt sugallja, hogy 1 vakcina már véd.
2021. ápr. 7. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt sem mondtam, hogy az operatív törzsben szakértők ülnek...


De legalábbis nagyon remélem, hogy ezekben a gyógyszergyárakban igen. Meg akárhogy is, ők ismerik a maguk kotyvalékát, nem a tévében nyilatkozgató politikusok meg "sztárorvosok".

2021. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!