Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás ellenesek örülnének,...

Az oltás ellenesek örülnének, ha igazuk lenne, és az oltottak meghalnának pár éven belül, vagy akár már az idén? Ezért drukkolnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 18:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Sajnos, néha már ez az érzésem.
2021. júl. 20. 18:02
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
igen!Én is örülnék hogy meghalnák
2021. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
nem örülnék
2021. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Az oltottak ennyire zoknik?
2021. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan: ez egy kérdés??? Nooormális??

Senki nem kívánja senki más halálát.

Szóval, röviden: Nem, nem örülnék.

2021. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, mert nem vagyok oltás ellenes, de nem oltatok. Nyilván nem örülnék, már csak azért se, mert a családom és a barátaim nagyobb része oltott. Személy szerint annak örültem VOLNA, ha az emberek gondolkoznak és látnak is. Gondolkodás alatt azt értem, mérlegel, hogy mi az, ami ellen oltat, vagyis mennyire lehet veszélyes rá nézve és mi az, amivel oltat, mit kockáztat azzal. A kettőt mérlegeli és az alapján egyénileg dönt. Nem azért, mert azt mondták jó/ szomszéd is oltatott/bulizni is mennék, kell a kártya stb. Látás alatt pedig azt, hogyha nem tartja magát a legveszélyeztetebbnek, akkor nem rohan elsőként, hanem vár, nem csak nézi a környezetét, hanem látja is. Ha túl sokaknak lett hirtelen oltás után addig nem jelentkező problémája, akkor nem csak ránt a vállán, hogy véletlen "azt mondták, nem attól van." Egyébként itt egy nagyszerű példa. Nézd meg, hány oltatlan(nem) drukkolt azért, hogy meghaljon és egyben az oltottak szemellenzőjét is illusztrálja. Biztos nem attól van...

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..

2021. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából én az ilyen kommentekből indultam ki, hogy “ fogtok ti még sírni nemsokára, birkák”, meg “ kellett neked magadba nyomatni azt a szart”, meg “ majd beszéljük ezt meg pár év múlva.” Dögivel olvasok ilyeneket Facebook-csoportokban, meg itt is, és nekem valahogy nem a féltő aggódás jön le belőlük.
2021. júl. 20. 19:07
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem zavar ha meghalok, csak ne fájjon..

A vírus annak idején full kiütött. Kb olyan szenvedés volt hogy én azt mindenképp el akarom kerülni. Ezért nyomattam be magam pfizerrel.

A haláltól viszont nem félek. Nehéz az az élet! Csak legyen fájdalom-mentes :)

2021. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem jobban, mint azok az oltástálibok akik meg az oltatlanok haláláért drukkolnak, persze azt a tábort te nem látod. Sajnos mindkét térfélen vannak ilyen emberek, ne általánosítsunk emiatt! Én sok oltás mellékhatásos csoportban benne voltam/vagyok és vannak kioktató oltatlanok de a jellemzőbb, hogy megpróbálnak segíteni, lelket önteni a szenvedő emberekbe akiket az orvoslás le se szar miután rábeszélték őket az oltásra.
2021. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Inkább fordítva tapasztalom 🤔 (oltottak reménykednek az oltatlanok haláláért)
2021. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!