Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pfizer vakcina okozhatja ezt?

Pfizer vakcina okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a 2. Oltást. Ma reggel 38.9 volt a lázam, most 38.1. A vérnyomásom is magas szerintem, bár nem tudom mennyi a jó. Jelenleg 195/140 111 a pulzus, és mintha lenne egy kis légszomj is. Első után csak 2 napig fájt a karom.

Másnál is fordult ilyen elő?



2021. júl. 14. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem csak szerinted magas, hanem az qva magas.
2021. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Tudod mennyi szokott lenni normál esetben? Egyébként alaphelyzetben a 111 pulzus is magas.
2021. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

Na, hol vannak azoltastólnemlehetsemmibajod megmondó emberek? Érdekes, ilyenkor mindig csönd van🤷

Kérdező! Lehet, nem te lennél az első, akinek oltás után maradandó magas vérnyomása lesz. Fordulj vele orvoshoz! Nem normális, minden érték kóros, amit írtál.

2021. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz szándékból vagy ijesztgetésből mondom de ha nem megy lejjebb akkor nem ártana kórházba menni nehogy baj legyen.Ez qvára nem normális hogy ilyet okoz pfff
2021. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%
Van otthon vérnyomáscsökkentő? Ha nincs, kérjetek a szomszédtól vagy akár egy nyugtató is megteszi. Lehet az oltástól vagy az oltással járó izgalomtól.
2021. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem az izgalom.Milyen izgalommal járna neki ha már az elsőt is megkapta?
2021. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Thunderfairy ***** válasza:
14%
Én pfizert kaptam. Semmi bajom nem volt. És továbbra sincs.
2021. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Mert mondjuk a másodiktól jobban félt, mert annak rosszabb a híre. Egyébként nem tudom, miért nulla értékű válasz az, hogy vegyen be vérnyomáscsökkentőt.
2021. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Nyugalmi vérnyomásnak magas, de a kérdező lázas, ha jól értem. Akkor az nem lesz nyugalmi vérnyomás, de főleg nem nyugalmi pulzus, mert az meg végképp fölmegy a láztól. Véletlen otthon levő vagy szomszédtól kért vérnyomáscsökkentőt be ne vegyél! Annak csak hosszú távon van értelme. A magas vérnyomás csak tartó esetben káros, sporttól, stressztől is fölmegy, a lényeg az, hogy nyugalomban lemenjen.


A láz meg tök normális, általában vagy az első, vagy a második dózis után mindenki belázasodik (pechesek mindkétszer). Ha rossz a közérzeted a láz miatt, akkor vegyél be lázcsillapítót. Ha a vérnyomásod nem megy le és aggódsz, akkor pedig telefonon kérj tanácsot az orvosi ügyelettől, de arra ne vegyél be magadtól semmit!

2021. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Hát pedig hirtelen kiugró extrém vérnyomás esetén is vérnyomáscsökkentőt adnak az orvosok, nemcsak krónikus esetben. Ha kihívná az ügyeletet, az is azt adna.
2021. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!