Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida ellen mit lehet tenni?

Candida ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Több éve,kiskorom óta (Ha jól emlékszem) jelen van az életemben...eddig nem zavart mert "gyerek" voltam. Pár éve kezd nagyon zavarni a nyelven lévő lepedék, és az ezzel társuló szájszag. Napi 1 csomag rágót elhasználok,(Ami elvileg nem is egészséges) csakhogy az iskolában, a tömegközlekedésben valamennyire elnyomja. Egy nap otthon hagytam a rágót és meg is jegyezték (diszkréten) hogy kissé szájszagom van.

Orvoshoz nem nagyon szeretnék fordulni (Ha van más lehetőség, ha nincs akkor muszáj lesz, mert rettentően zavaró.) Tudtok valami házi módot a candida ellen? Hallottam candida diétáról is, ez segít?

Rettenetes így élni :(


F



2023. jan. 18. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is lepedékes volt a nyelvem, büdös és undorító, ha lekapartam visszajött.

Amióta erősen sózom az elfogyasztott ételeket tiszta sóval azóta elmúlt. Olyan napi 40g tiszta sót eszek meg.


De ne mondjátok, hogy 40g sok, mert ez tiszta, nincs benne kálium.


Vannak olyanok akik kitalálták, hogy csak napi 5g sót lehet megenni, na ez ökörség.


A who is túladagoltatja a káliumot, Szendi Gábor is a paleósokkal, Váradi Tibor is, Beata Bishop is, Max Gerzson is is.

2023. jan. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!