Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet influenza utáni hasmenés?

Lehet influenza utáni hasmenés?

Figyelt kérdés
Multhet óta tart az influenza, tegnap már nem volt laz,csak hőemelkedés ma még az sem egyelőre,köhögök hurutosan folyik az orrom. Viszont tegnap este és ma reggel ment egy kicsit a hasam. Most ez amiatt van,vagy azért mert alig ettem az elmúlt napokban,hiába korgott a hasam az éhségtől nem tudtam enni,de tegnap már igen,utána kezdődött ez a hasmenés.
2023. márc. 29. 10:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ki maradt,hogy néha vannak ibs,jellegű tüneteim.
2023. márc. 29. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan zajlott le idén az influenza.
2023. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel óta nem volt. Ezek szerint lehet nem is azért volt?
2023. márc. 29. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom influenzás vagyok vagy valami más vírusom van, de nálam is hasonló a helyzet. Múlt hét óta tart, tegnap már csak hőemelkedés, mára egész jól vagyok csak torok, mellkas, enyhén néha hátam fáj, és köhögni is alig köhögök. És nálam is volt olyan 2-3 napos hasmenésszerű. Én a kevés kajára+amiket ettem meg szedtem+ a gyenge emésztőrendszeremre fogtam. De akkor ezek alapján lehet, hogy ez a betegség most ezzel jár.
2023. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem ettem szinte semmit már egy hete. Ma reggel is volt,de szinte alig jött valami. Olyan gyenge vagyok még mindig.
2023. márc. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!