Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltatlanok hogy érzik...

Az oltatlanok hogy érzik magukat a Covid vége óta?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami változás?

2023. júl. 13. 09:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Jól. De komolyan....Hogy érezném magam? Mi a kérdés célja?
2023. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Ne tőlem kérdezd, hogy érzed magad.

Egy kérdés célja a válasz.

2023. júl. 13. 11:20
 23/55 anonim ***** válasza:
77%
Ha valami bajuk van, nem tudjak rafogni az oltasra.
2023. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Orulok h vege, es h azota nem hallottam semmi ilyen gyokersegrol, se oltas se covid se hasonlok. Ahogy jott ugy ment, rohadt idegesito volt a sok baromsag, a hulye emberek meg plane.
2023. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
96%

13 még mindig baromság amit próbálsz beadni. Nem vagyok oltca, miért lennék tõle paranoiás.


Mellékhatásoktól elvonatkoztatva is, mi kellett volna hogy változzon, ha nem oltattam magam?


Kaptam covidot is 3 év után végre, és 2 nap fejfájással kihevertem, ez volt a pont az i-re, hogy jól tettem, hogy kivártam.

2023. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Apam 80evesen oltas nelkul par nap alatt kiheverte a covid ugy h magas a vernyomasa stb. A korhazi kaja jobban megviselte mint a covid....
2023. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
76%
A vírus elesett a háborúban.
2023. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

27: bingó.

És ez hangulatban hogy érint?

2023. júl. 13. 17:16
 29/55 anonim ***** válasza:
59%

2-5 éven belül várhatók a mellékhatások vagy mellékhalások.

Van egy orvos, szépen gyűjti azokat az eseteket a rendelőjében, amiket "sikeresen" elhallgatnak.

2023. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt vannak az oltás mellékhatások, amik nem fognak kiderülni, csak úgy jönnek majd a tünetek, betegségek, halálozások.

Másrészt az oltóanyagban lévő nanopartikulumok, amik a szövetekben és a sejtekben halmozódnak fel, kölcsönhatásba lépnek a külső sugárzásokkal (pl: mikrohullám, 5G), mintegy magukba szívják őket, és ezek tovább rombolják majd az immunrendszert, egészséget, idegrendszeri károkat okoznak.

Egy magyar származású amerikai orvos-kutatónő bemutatta, mennyire károsak ezek a sugárzások, oltás nélkül is megváltoztatják a vér szerkezetét (sűrítik). Ezek az "ártatlan" sugarak, amik körülvesznek minket a kis telefonunkkal, amit nap mint nap használunk, mert "létfontosságú az életükhöz". Beindulnak a rákos folyamatok, immunbetegségek, idegrendszeri problémák, vérproblémák.

Harmadrészt David Icke nyilatkozta, hogy az 5G potenciális fegyverré alakítható. Ha nem láttad "A mobil" című filmet, nézd meg! Nem rejtik véka alá! Úgyhogy a következő pandémiát már lehetséges hogy sugarakkal fogják elindítani, amik furcsa elváltozásokat okoznak majd a testben. Amerikában ennek nagyobb irodalma van, ott nem mindenki alszik.


https://www.youtube.com/watch?v=dWWJzwU6_q0&ab_channel=IGNHu..

2023. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!