Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltatlanok hogy érzik...

Az oltatlanok hogy érzik magukat a Covid vége óta?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami változás?

2023. júl. 13. 09:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
88%
Csollány Szilveszter 3 oltás. †
2023. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

#28 Hangulatban rosszul érint, mert egy háború kellett ahhoz, hogy ennek az őrületnek vége legyen.

#31 Nyugodj békében, Szilas! Nem felejtünk el!🕯️

2023. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
32 # Nincs vége a média mást harsog , a fejesek szerint a népek túlszaporodtak, ki kell iktatni őket mert a robotizáció nem igényel ennyit . Új norma 4 ipari forradalom dokufilm .
2023. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Plandemic 3 - a nagy ébredés (Videa)
2023. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettem beoltva, semmi bajom, covidos sem voltam valami csoda folytán, pedig onnantól kezdve, hogy nem nagyon voltak korlátozások, már én is mászkáltam ide-oda, találkoztam emberekkel. Oké, nem vagyok betegeskedő típus alapból sem, egy évben egyszer megfázom egy picit és ennyi, illetve fiatal vagyok, egyéb betegségem sincs, de olyan hiperszuper immunrendszerem sincs, szóval én is csodálkozom, hogy nem kaptam el? Apám és a felesége is elkapták valahogy (ők sincsenek beoltva), amikor egy faluban laknak, alig van kontaktjuk emberekkel, nem mentek tömegbe sem.

Anyukám 2x van oltva, egyszer volt covidos. A párja 3x be lett oltva, 2x is elkapta.

Egyébként érdekes módon sok oltott ismerősnek, rokonnak hirtelen az elmúlt 1-2 évben mindenféle problémái vannak, amik korábban nem voltak és egyébként egészséges emberek. Nyilván nem tudom bebizonyítani, de gyanítom, hogy azért az oltások is közrejátszanak ebben.

2023. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Leszórtak minket, hogyan döglődtünk hetekig, amikor emberek közé sem mentem csak a szabad levegőn voltam? Menni nem tudtam utána!
2023. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Senior Séf ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdésed, remekül.
2023. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
85%
"Oltatlanul" semmi bajom sincs.Csak az "oltottak" szenvednek,meg nevetnek gúnyosan rajtam,kínjukban.
2023. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy nagypofájú belgyógyász aki még interjút is adott, hogy szégyelljük meg magunkat, hogy nem oltatunk, és bizony oda ne menjen egy páciens sem aki nem vette fel az oltását, mert kidobja. Eszméletlen bunkó volt. Majd miután felvett 3 oltást, hirtelen kórházba került, és vagy 3 hónapig betegszabin volt. Utána nem tudom mi történt, mert elköltöztem.
2023. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%
Látom már csak oltásrettegő tardok maradtak a kérdésnél :)
2023. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!