Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire valoszinű hogy a...

Mennyire valoszinű hogy a covid oltás (pfizer) hullhat a hajam? Van aki ugyan igy van? Kb amiota megkaptam azota hullik

Figyelt kérdés
Mivel lehet ezt megallitani ha attol lenne?
2023. okt. 8. 21:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:
Egypipas ne mond hogy gonosz vagyok, mert fülcimpádra ráfingok egy nagyot
2023. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
38,és erre vagy büszke?Lyally,mikor érkezik az emelt farhátutalvány gyurcsbántól?
2023. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

40,talán az értelmi képességeiddel lesz gond ezek szerint.Amúgy nem tudom,hogy kihez beszélsz még rajtam kívül.Ez is megerősíti,hogy komoly defekted lehet.Lol,esetleg a sült galambot nem várod a szádba?Felsőbbrendű vaxxboyként te amúgy is jobban tudod,hogy mi van,nem szorulsz a segítségemre. XD


Amúgy valaki mást kellene zaklatnod a perverzióid miatt,értem,hogy frusztrál,hogy nincs igazad és ezért lemész lumpenproli szintre,de ezzel a fölényeskedő,nárci stílussal nem érsz el semmit.Jobbulást!Szia!


Ja,mellesleg nem volt semmilyen vészhelyzet sem,max. a vaxxmarxisták vízionálták azt is.Mellesleg még a kamuprofiljaidon történő gyalázkodásaid is viccesek.Kisgyerekek csinálnak ilyeneket.

2023. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
#43 Jó én nem vitatkozom, ezt tényleg nem lehet felülmúlni, 1 hónap kényszergyógy. +haloperidol, szerintem megoldaná a problémát. De azért feldobtad az estémet, xDD Ha észérvek nem hatnak mi a f@szt tudok veletek csinálni? Igen, többesszámban, mert nem egy ilyen idióta létezik, sok sok sajnos.
2023. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Hallucinálsz öreg, milyen kamuprofilom? Nyugtatózd be magad, és k@ssolj el, azoknak mond, hogy nem volt vészhelyzet, akik meghaltak a vészhelyzet alatt, balf@sz tróger, ilyenek miatt tartottak 2 évig a lezárások, és lesznek is még miattatok.
2023. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

41,csak simán szánalmas kisbohóc vagy,móricka. XD


Még magyarul sem tudsz. :D

2023. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:
#46 te kajak ennyire retardált vagy? Terdelj kutyagci
2023. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim válasza:
Nem vagyok senki kamuprofilja, de eléggé irritál a pofád. Bárcsak az egypipás halt volna meg covidba. Szebb világ lenne. Gyökér
2023. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
#46 Örülj, hogy a kollégám elvicceli ezt az egészet, ő is tudna neked mit írni, csak már nincs idegezete ezekhez az ökrökhöz, tudod? Egyébként egy közösségi oldalról találtunk rád, és hogy itt vered a konteódat, nem kell mindent beképzelni.
2023. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
44,valóban megoldaná a problémádat,én hiszem,hogy van gyógymód a mentális rohamaidra,további jobbulást kívánok neked,gyógyulj meg hamar!Amúgy még egy érvet sem írtál a gyalázkodásaidon kívül,de nyilván nálad ezek az érvek.A többes számod is az elméd komoly sérüléseit mutatja.Tényleg keress fel egy pszichiátriát!Aggódok érted.Nem szeretném,hogy kárt tegyél magadban vagy másokban!Van segítség,hidd el! :)
2023. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!