Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire valoszinű hogy a...

Mennyire valoszinű hogy a covid oltás (pfizer) hullhat a hajam? Van aki ugyan igy van? Kb amiota megkaptam azota hullik

Figyelt kérdés
Mivel lehet ezt megallitani ha attol lenne?
2023. okt. 8. 21:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
#50 Olvasd el a 39-es válaszom, abban még voltak normális érvek, és finoman fogalmaztam, és refelktáltam le azt, hogyha valaki tőled bizonyítékot kér, akkor meg a muti-tutyi, és félrebeszélés, hát szerintem nem én vagyok a beteg, ha valaki kifotózott téged innen, körbevágta az írásod és most azon nevetnek egy másik fórumon. xD.
2023. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
45,tudod,amiket arra használsz,hogy ember alatti módon gyalázz másokat,nyilvános fórumon.Szerintem nyugtatóra neked lesz szükséged,láthatóan sík ideg vagy már.Nem csodálkozok már azon sem,hogy az x-edik kamuprofiloddal támadsz,vicces,hogy már privát üzenetben is mocskolódasz.Elég szánalmas,ez sokat mond a személyedről.Amúgy nem haltak meg többen a szokásosnál,inkább a vaxxpropagandád miatt haltak meg emberek,ezt tények igazolják.Mellesleg nem te fogod megmondani,hogy mit gondoljak,hiába is hisztizel,meg csapkodsz a kis lapátoddal és vödröcskéddel,csak azt akarom mondani ezzel,hogy gyerekesen viselkedsz,ez kb. a dackorszakba illik,amit leművelsz itt.
2023. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
#52 Mondom, hogy nekem nincsen kamuprofilom b@zigyerek, hanem az ismerősöm ír neked. Most jöhet az a duma, hogy "jaajj rámküldtél valakit.." Igen, mivel szeretünk együtt röhögni. Egyébként ha annyira nem volt vészhelyzet akkor mi volt 2020 novembertől 2021 márciusig a napi 300 halott, te k@csög?
2023. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
#54 Rágalmazás is van itt, minden egyre jobb, te magad nem tetted fel közösségi oldalra gondolataidat ez tény, de valaki kivágta amit itt írtál, és felkerült. xD.
2023. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Lol,bekapcsolódott valami x-edik kukásgyerek is a szájkaratéba.Most komolyan idehívtad az összes kakisszájú börtöntölteléket?Ennyit tud a szerelmed.Na,pá.
2023. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
54,semmiféle rágalmazás nincs itt,még a fogalommal sem vagy tisztában.Az meg mindent elmond rólad,hogy az idehívottjaiddal a halálomat kívánod.The end.
2023. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

48


"Nem vagyok senki kamuprofilja, de eléggé irritál a pofád. Bárcsak az egypipás halt volna meg covidba. Szebb világ lenne. Gyökér"


Te vagy a gyökér, meg az a másik. Aki ilyeneket kíván, az számomra egy használt, fekáliás wc papír és egy papírzsepibe csomagolt ondó keveréke. Hogy lehetsz már ekkora Bunkó?!

2023. dec. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!