Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SIBO, ki, milyen tüneteket...

SIBO, ki, milyen tüneteket tapaszalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Akinek volt màr SIBO-ja, hogyan tudott kigyógyulni? Ha volt fogyás, mikor állt meg? Okozott esetleg gyomor problémàkat is?

Köszönöm vàlaszotokat!!



febr. 17. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom és kívánok neked mielőbbi gyógyulást!

Lehet, hogy akár simán csak a stressz a ludas, próbálj arra fókuszálni, mi tudna megnyugtatni, segíteni ebben az állapotban. Sport, hobbi, meditáció, bármi.

Ez a daganatos betegség fóbia nálam is előjött, nehéz ilyenekre nem gondolni. De bízzunk benne, hogy nincs semmi ilyesmi, minden jót kívánok neked!

febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy nekem is SIBO-m van, bár úgy hiszem nem túl súlyos, de én mostanában meglepő módon híztam inkább. Amúgy puffadáson kívül más tünetem nem igazán van. A gázok távozása után után mindig sokkal jobban vagyok...
febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy inkább pajzsmirigy alulműködés? Ezt meg kene vizsgàltatnod. Illetve, ha hölgy kérdező vagy esetleg egy ösztrogén szintet is nézetnék.
febr. 17. 21:32
 14/15 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg IBS-ed van.

Nem nagyon hallottam meg, hogy SIBO hízást okozna. De mondjuk semmi nincs kizárva. :)

febr. 17. 22:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kérdező, hölgy pláne nem. Ki tudja mit okoz vagy félmillió magyar él SIBO-val és nem is tudnak róla.
febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!