Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez milyen bőrkiütés/ fertőzés...

Ez milyen bőrkiütés/ fertőzés lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyik tenyerem közepén kezdtek megjelenni még kezdenben nagyon apró "valamik". Hólyagnak nem mondanám.


1 hete pedig - azt hittem ezzel vége - a kezdeti részen feljött/ kikopott a tenyerem, meg kapartam is.


Viszont azóta ahol feljött, pirosabb let, és egyértelműen terjed.


Mi lehet ez?


Főleg, hogy;

1. Nem viszket, sem éget

2. Mint mondtam nem hólyag. Ilyen szabálytalan valamik.

3. Nincsen semmilyen válladék. Maximum, amikor.kapartam, akkor minimálisan egy-egy ilyen kikaparásánál nagyon kicsi "nedvesség" volt.


Megyek bőrgyrgyászhoz a héten szerintem, de magánba, amit most nem nagyon engedhetek meg, de ez aggaszt. Föleg, hogy abszolút steril környezetem, életem van, vagy hogyan fogalmazzak.

Kezet kb. minden után mosok.



febr. 27. 00:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Talán még annyi, hogy igen, kapartam, de nem felkapartam, hanem láttam, hogy hámlik le. És azt hittem ott vége.


Most olyan, mintha valami égésfolt lenne, de annak is szabálytalan.

febr. 27. 00:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Gomba? Mindenképpen korvos.

Itt látatlanban, de látva sem tudna neked segíteni, aki nem orvos.

febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gombát mitől kaptam volna?
febr. 27. 02:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez eszembe sem jutott.


Hasonlít. De azt írják, hogy viszketéssel satöbbivel jár. Ez nekem nincsen, nemvolt. Még az ekcéma enyhébb vagy kialakuló fajtája is hasonlít rá, bár szerintem gomba lesz...


Mindenesetre van hipochondriám, az ilyesmitől meg a rideg ráz amióta a gombát beírtad.

😓

febr. 27. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!