Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mennyire segített az...

Kinek mennyire segített az IMODIUM kemény kapszula hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta hasmenésem van. Most sikerült vetetnem IMMODIUM kemény kapszulát.


Kinek mennyire vált be?

Mennyi idő kellett, hogy hasson?


(Holnap reggelre rendbe hoz, amennyiben nem terhelem a gyomrom, és szedem ezt a kapszulát?)


2010. nov. 26. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer olyan hasmenésem volt, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy rohanni kell:D Utána vagy 5-8szor rendes híg vizes cucc volt. (Bocsánat a részletekért:D). Patikába is barátomat kellet leküldenem, mert nem mertem elindulni.

Bevettem egy szemet, és mintha elvágták volna:D

Mondjuk teszem hozzá utána még vagy 2-3 napig nem volt székletem:D

2010. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nálam is hasonló a helyzet - a részleteket illetően. Valamit összeszedtem, vagy mit tudom én, mert egyébként nem is emlékszem mikor volt hasmenésem.


10.00 körül vettem be egy kapszulát. De utána negyed órára rá szaladtam is a WC-re. Remélem, azért valamennyi marad bennem a kapszulából, hogy hasson.


Két óra múlva ismét veszek be egyet, mert ami most van, az durva. :D

2010. nov. 26. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem használt:D Vagy lehet csak kifogyott belőlem az anyag:D:D

Mindenesetre jobbulást!

2010. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

...hát én most bevettem még egyet. Mert szerintem a másik ki is ment belőlem, mert semmi nem maradt meg eddig.

(Ill. felnőtteknek kezdő adagnak 2 szemet írnak)


Na, remélem, rendbe hoz, mert már rendesen le is fáraszt a sok szaladás... :D


Köszi!

2010. nov. 26. 10:33
 5/7 A kérdező kommentje:
A második engem is elvágott... :D
2010. nov. 26. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel vigyázni kell, mert én is szépen beszedtem az Immodiumot, és mondta az orvos hogy soha többé ne vegyek és beszéljem is le aki akar venni.

2napig szépen lebénítja a beleket és utána többet árt mint használ a dolog.

Inkább a normaflor meg a széntabletta.

2012. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez azért nem teljesen van így. Nekem ha hasmenésem van vagy olyat eszek és rossz a gyomrom, akkor simán beveszek 1-2 szem Imodiumot és ennek ellenére másnapra sokszor van székletem, de ha nem akkor is harmadnapra mindig van. A beleket nem bénítja le, csak megköti az "anyagot", ami ettől keményebbé válik. Szerintem inkább ez, mint a kellemetlen rohanás és a sok törléstől zsebesre dörzsölt fenék.
2019. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!