Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hónapon belül 3. -szor tele...

1 hónapon belül 3. -szor tele van a szám herpesszel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek orvoshoz,de addig megőrülök.Mit javasoltok,zoviraxal szoktam kenni.Van egy 4 és fél hónapos kisfiam és félek,nehogy elkapja,1 nap kb 100-szor mosom meg a kezem.
2010. dec. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kívül az ajkad, vagy belül a szád?

Mindenképpen valami vírus, de miért vársz hétfőig a dokival?A zovirax jó, de ha nagyon durvák a sebek, akkor nem igen használ, és amellé szedni kéne valami gyógyszert is.

2010. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hétfőre kaptam időpontot sajnos,már nagyon mennék pedig.
2010. dec. 9. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
És kívül az ajkam,de az teljesen tele van.
2010. dec. 9. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos rendel minden nap, nem?Én bemennék a bőrgyógyászatra is, ha megmondod, hogy mi van, meg pici babád van, nem küldenek el.
2010. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszak, amikor egyfolytában ki akart jönni a herpesz a számon. A háziorvos felírta az Isoprinosine nevű gyógyszert, ami nagyon jó volt. Ez volt 2009. tavaszán és azóta egyszer sem akart kijönni. Ez a legjobb kúra erre.
2010. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!