Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Okozott valakinek a femibion...

Okozott valakinek a femibion allergiàs tüneteket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:22
 1/3 anonim válasza:
jajjj. Nem tudok.. De én a jövő héten kezdem szedni.. Mik a tapasztalatok róla? Jó gyógyszer? Nekem a dokim azt ajánlotta a tervezési időszakra is, amit már a 13.héttől kéne szedni, mert az rendbeteszi a koleszterinemet is, stb...
2011. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én a lombik program elött elkezdtem szedni màr és 1 idö utàn elkezdett viszketni a talpam làbfejem,vakartam.vettem a patikàban gombaölö spray-t mert azt hittem gomba,1 hét mulva még mindig ugyanugy viszketett és elmentem hàziorvoshoz és azt mondta,hogy ez nem gomba,hanem allergia,aztàn utànna màr nem is figyeltem rà és megkezdödött a stimu,beülti stb.màjus 1-jén volt a beülti és 6.-àn ettem pàr szem mogyorot és 1-2 ora mulva kicsapta a fél arcom,màsnap a testemen is jelentkeztek viszketéses kiütések,de màs volt mint az arcomon,a testemen csalànkiütés jellegüek voltak,a dokik semmit sem mondtak rà,aztàn a 8.héten elhalt a magzat,ami ügye sikerült,de sajnos a 9 hetes ultrahangon màr nem dobogott a szive.bär szedek enyhe pajzsmirigy alulmüködésre is tablettàt,lehet ez a 2 nem fért össze egymàssal fogalmam sincs.a femibiont mai napig nem hagytam abba a kiütések még mindig tartanak màrmint olyan értelemben,hogy csak akkor jelentkezik amikor viszketek és vakarozok,ami elmullik gyorsan,de mindennap jelentkezik!csütörtökön megyek allergiologus immunologushoz,kivàncsi vagyok mit mond.de te addig se ijedj meg,mert ez egyàltalàn nem biztos,hogy a femibiontol van!csak kivàncsi voltam,hogy esetleg valakinek volt-e màr esetleg ilyen tapasztalata!
2011. júl. 4. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt szedtem és semmi bajom nem volt tőle. Probáltam mást is, elevitet, de attól szorulásom lett.
2011. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!