Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lisztérzékenység kinek milyen...

Lisztérzékenység kinek milyen tüneteket okozott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 13:04
 1/3 anonim válasza:
A férjemről most 36 évesen derült ki ,hogy lisztérzékeny : A tünetei : levertség,véres hasmenés,ha lisztes dolgot eszik akkor megkeményedik a hasfala: Hányinger ,és semmi olyan nem marad meg a szervezetében ami ,bármilyen glutént tartalmaz : Mi 6 hónapja tértünk át teljesen a glutén diétára: ki lehet birni,és nagyon sok minden helyetesithető más dolgokkal : Ha segitségre van szükséged irj nekem 1 emailt .és leirom,hogy milyen termékek amikel már ne kisérletez mert ,nekünk nem vált be . Nagyon sok mindent ki kellet dobnom az eljén : Legalább Te ne ess ezekbe a hibákba :
2011. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi nagyon rendes vagy kb 1 éve diétázunk de imélen tarthatjuk a kapcsolatot, és biztos hogy tudunk segíteni egymásnak, a kislányom 4 éves ,nekem 39 évesem derült ki!
2011. aug. 31. 13:46
 3/3 A kérdező kommentje:
a címet küldtem!
2011. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!