Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan ragályos tüdő...

Létezik olyan ragályos tüdő betegség ami ilyen tüneteket produkál?

Figyelt kérdés

Van-e olyan tüdőbetegség ami az aszmához hasonló és csak néha jön elő. Vagy mindig sikerül egy tüdőgyulladást szereznem??

Olyan problémám van újabban hogyha megfázok beaszmásodok.

Aztán hónapokig semmi gondom nincs. De ilyenkor légszomjam van és nem birok feküdni se tart kb 18-22 órát utána jobban vagyok. Nagyon kellemetlen néha halálfélelem érzetem is van mert nem jutok elegendő levegőhöz. Tisztára partra vetett hal érzés.

Allergiám is van szóval azon se lepődnék meg ha sima aszma. De kíváncsi vagyok mi lehet még ha nem az mi jár ilyen tünetekkel?


2011. júl. 29. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erről nem hiszem, hogy így messziről véleményem lenne.

Nagy könnyelműség látatlanban diagnózist kihirdetni.

Menj a háziorvosodhoz, aki úgyis elküld tüdődokihoz, mert a tüdő az egy nagyon kényes alkatrész, jobb, ha erre szakosodott látja ,hallgatja.Semmit ne felejts ki abból, amit itt leírtál!

2011. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, akkor hallgasd meg először a doki véleményét, aztán ha csak gyógyszert javasolna, akkor hagyd ott a fenébe.

Keress rá a neten Szendi Gábor írásaira, és megtudod hogy mi okozza a problémáidat.

Zárójelben jegyzem meg, hogy mindenben igaza van.

2011. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!