Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leggyorsabb megoldás herpesz...

Leggyorsabb megoldás herpesz ellen? Nagyon sürgős segíségre lenne szükségem

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek herpesz vírustól.. ez idő alatt volt már az orromtól egészen az ajkamig máshol még hálisten nem .. Ősszel és télen nagyon gyakran(hetente 2 ) kijön ami szerintem már a nagyon " nem normális" kategória :S

Egyszerűen már komolyan megkeseríti az életemet .. ha kijön nem bírok emberek közé menni,pedig eléggé embercentrikus vagyok,már egy hete találkozgatok egy lánnyal,aki 7végére meghívott magukhoz filmezni,hab a tortán,hogy évek óta nem találtam normális lányt,de ő most végre az .. és pont ilyenkor jön ki .. szerintem 100%,hogy ez szombatra egy fokot sem fog javulni és így nem tudok elmenni,mert annál kellemetlenebb nincsen,hogy ott magyarázkodik az ember,hogy miért ilyen a szája,nem is beszélve arról,hogy a csaj hozzám sem mer érni nemhogy megcsókolni .. namind1 reggel azonnal gyógyszertár : Isoprinosine,Cink tabletta,Kenőcs,Multivitamin,Ezüst kolloid

és ott tartok,hogy csak ebben a hónapban 15 ezret költöttem erre a ....... herpeszre. komolyan ottvagyok,hogy ezt már nem bírom :S

23/F


2012. szept. 11. 12:45
 1/4 anonim válasza:

Mindenképpen olyan kenőcs kell, ami szárít.

Zowiraxot tudom javasolni. Igaz, hogy picike kb. 5 vagy 10 g és egy ezres, de hatásos!!!


A lány miatt meg ne aggódj, mert ha igazán érdekled, ez nem szabad, hogy elijessze. Ez hozzád tartozik, de teszel ellene, szóval fel a fejjel!

2012. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ritkán van herpeszem, de ettől mindig gyorsan elmúlt:

[link]


Volt már más makacs visszatérő bőrbetegségem a talpamon - nem gomba, hanem valami undormány, írtak fel rá spéci kikevert kenőcsöt, de mindig visszajött. Végül is úgy múlt el véglegesen, hogy megpróbáltam "nem rá gondolni", (bármilyen hülyén is hangzik ez).

25L

2012. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a herpach feloldódó tapasztól szokott elmúlni. szeretem, mert nem tépi le a vart, ha már végre van rajta!
2012. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen erősítened kell az immunrendszeredet, mert a herpesz akkor támad, ha le vagy gyengülve. És szappannal moss arcot. Manapság már nem divat, de tényleg, rendes szappannal mossál arcot, naponta többször. Jobban is szárad. Van egy ún. Kék kenőcs, én azt használom, az orromban szokot seb kijönni. Jó hámosító.
2012. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!