Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az mitöl lehet hogy az elmúlt...

Az mitöl lehet hogy az elmúlt másfél két évben állandóan beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Elötte szinte soha nem voltam orvosnál max csak akkor mikor nem volt kedvem suliba menni és igazolásért!Most meg szinte állandóan van valami bajom!Kötöhártya gyulladás,vesemedence gyulladás,nögyögyászati problémáim két éve vannak,vagy csak egy egyszerö megfázás de mindig van valami!Az év 365 napjából 300at tuti van valami bajom!


26/L


2009. szept. 9. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gallyra ment az immunrendszered. Nem tudom miért, de valami nincs rendben vele.
2009. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éve nem voltam beteg, most pedig két héten belül kétszer volt torokgyulladásom. Én is az immunrendszer gyengeségére tippelnék, hamarosan ki is vizsgáltatom magam, hátha valami megbújó állapot miatt gyengült le a szervezetem. Tedd azt te is.
2009. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyengült az immunrendszered. Nekem is ez van kb 2 éve, állandóan van vmi bajom: torokgyulladás, foggal kapcs. bajok, hólyaghurut, fejfájás, légúti allergia. Nálam egyértelműen a magánéleti problémák, stressz okozta, ebben biztos vagyok.
2009. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminok, immunerősítők, egészséges táplálkozás, mozgás, friss levegő.
2009. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami góc van a szervezetedben. Ez lehet mandula gyulladás, rossz fog stb. Ez is okozhat sorozatos megbetegedést és persze a stressz!
2009. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem zárom ki egyiket sem, amit a többiek mondtak eddig, de pszichés eredetre gondoltál már? Mennyire érzed jól magad a bőrödben? Jó a párkapcsolatod? A munkahelyed mennyire stresszes? Családi viszályok? Anyagi gondok?


Persze ez azért is nehéz kérdés, mert lehet, hogy most mindre azt mondod, persze, rendben van, csodálatos stb. Mert ez úgy is működhet, hogy saját magadnak sem vallod be, mégis valami rosszul működik. A psziché betegségeinek egy része pont ilyen típusú; "figyelemfelhívás" arra, hogy valamit nem vallasz be magadnak, valamin változtatni kell, valamit tenni kell.


Mióta ezzel ( [link] foglalkozom, elég sok ilyet láttam már.

2009. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!