Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ún. Forever Aloe Vera Gel...

Az ún. Forever Aloe Vera Gel tulajdonképpen micsoda? Immunerősítő? Ihatom "csak úgy", megelőzésképpen? 18/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem, hogy arra gondolok, ami ilyen sárga "hordó"szerű kiszerelésben kapható! Köszi
2009. nov. 15. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen immunerősítő.Fogyaszd egészséggel,valamelyik vitaminnal kombinálva.
2009. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

azzal akármit csinálsz, de komolyan:D

már annyira elterjedt az aloe vera kampánya, hogy az emberek már mindenre ezthazsnálják. eszik, isszák, fürdenek benne, sebekre kenegetik.....szóval akármit csináléhatsz vele :D

2009. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyébként is inni kell...és igen immunerősítő vitaminokkal...én is ittam és nekem használt...sok sikert hozzá!!!

Remélem neked is jó lesz

2009. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam a fehéres színűt,az tartalmaz cukrot,nagyon finomak benne az aloe vera darabok,tök jó rágcsálni....reggelente kellett fél decit meginnom,éhgyomorra,várnom kellett fél órát,és utána már reggelizhettem szabadon.Van egy nagyon furcsa szaga(kollégáim penetránsnak mondták),de szerintem csak érdekes és tök orvosi az illata.Én szerettem.

A csibesárga pedig a cukor nélküli változat,cukorbetegek is igatják azt.Na az viszont nem finom,nem úgy mint az enyém volt,a fehéres.

2010. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!