Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a leghatásosabb szer...

Mi a leghatásosabb szer körömgomba ellen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Körömgomba ellen nem elég a külső kezelés, mindenképpen menj el orvoshoz, az fel fog majd írni valamilyen tablettát vagy kapszulát. Nem lesz rövid a kezelés, anyunak hónapokig kellett a gyógyszert szedni.
2008. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én mostanában láttam a tv-ben a Nainert ecsetelőt és kipróbáltam. Még csak két hete használom de úgy tűnik, hogy hat.
2008. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Nailner, de készülj fel, hogy sokáig fog tartani. Legjobb esetben 2-3 hét, bár elég hamar elkezd javulni. Ami különösen nagy előny, az az, hogy egyszerű használni; nincs a spanyol inkvizíciót idéző köröm"eltávolítás" meg hasonlók. Csak kenegeted és kész.


Itt nézd:


[link]

2010. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nailner az alap. Láttam valami új cuccot is, de szerencsére már nem kell. Meg egy kicsit horrorisztikus volt ez a körömlekapargatás...
2010. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nailnerrel próbálkoznék. Egyszerű használni, elvileg a technológiája áthidalja a fő problémákat, amik a körömgomba kezelésénél felmerülnek. Konkrétan, hogy nehéz bevinni a hatóanyagot a köröm alá. Állítólag ez a cucc valahogy 'átszivárog a köröm felületén. Ha ez így van, akkor ez a tuti.
2010. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy rugóra jár az agyunk! :) Én is a Nailnert használtam, beletelt több, mint egy hónapba, de elképzeltem, mennyire fájt volna, ha leszedik a körmömet, és úgy döntöttem, inkább kivárom ezt az időt! Úgy látszik bejött, mert elmúlt a gomba. Utána meg kenegettem azzal a rózsaszín Nailnerrel (Care asszem), amitől meg teljesen helyrejött mindkét lábamon a köröm.
2010. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Leghatásosabb módszer?

Vágd le az ujjad. Nincs köröm nincs gomba.

Egyszerű de nagyszerű.

2010. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én az almaecetre és a 100%os teafaolajra esküszök...nekem is volt...elmúlt.csak naponta többször kell kenegetni és 3-4 hónap múlva elfog tűnni...:)
2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Én Valaki válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem a kezemen 6 ujjam is elfertőződött a műköröm miatt.

Vettem a gyógyszertárban Nailnert. Volt olyan ujjam, melyen már köröm sem volt, ha pedig növesztettem újra és újra felvált a húsról. Tehát elkezdtem a Nailnert használni, most használom 2-2,5 hónapja, és már csak mm-ek hiányoznak ahhoz, hogy teljesen visszanőljenek az egészséges körmök. Legyetek kitartóak, mindig vágjátok a lehető legrövidebbre körmeiteket, én néha a felületét is megreszeltem, hogy jobban átszivároghasson a szer a körmön.


Kitartás!

2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én is a nailnert használom, de nem reszelem a körmöm, úgyis hat.
2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!