Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik az, hogy 1 héttel a...

Létezik az, hogy 1 héttel a borzalmas hasmenés után is még vannak kellemetlenségek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hétig ment a hasam, minden kiment belőlem, eléggé lenyomott ez a vírus vagy legyen az bármi is. 1 hét múlva lesz eredmény a széklet vizsgálatból. Vannak napok, amikor zúgolódik a belem, mocorog, puffadok. Olyan néha, mintha alkalmanként még mindig hasmenés kezdődne, de csak az érzés van meg, most is, fura érzés. Gondolom még nem állt vissza a normál kerékvágásba a bélműködés. Szerintetek normális vagy túlaggódom?
2017. márc. 30. 10:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Már 1 hete nem megy a hasam, csak ezek a tüneteim vannak.
2017. márc. 30. 10:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Probiotikum kúrát kellene csinálj.Nem tudom,hogy szedtél e de már a hasmenés ideje alatt is kellett volna!
2017. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Azalatt sajnos nem volt probiotikum kúra, az az én hibám.


Ezt is elfelejtettem megemlíteni, hogy kb csütörtök óta szedek Normafloret, amikortól a hasam már nem ment. Lactivval próbálkoztam a Normaflore előtt, de azt abba kellett hagynom, mert rosszul voltam tőle, így kezdtem el a Normafloret szedni.

2017. márc. 30. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy a belem még most is fura, meg az inger is meg van sokszor, pedig nem kell menni wc-re. Meg puffadok.
2017. márc. 30. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg a normaflora csak kefirben hatásos. A puffadás kezdődő lehet bármi. Első körben mustármag azzal pucold ki a beled. Dr hummer van nagyon jó probiutikumos gélje. A kezdődő akármi chrome betegség is lehet az meg nem gyerek játék. Ásványi anyagokat meg pótold sürgösen
2017. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


A héten lesz eredmény (mármint ami ránk jön hét), abban kiderül, hogy mi volt a gond, és akkor mondom majd, hogy még mindig van puffadás és néhol még hasmenés érzés, most is mocorog a belem (bár most lehet azért mocorog jobban, mert levest ettem meg nem túl sok szilárd ételt ettem ma, de ettől függetlenül is puffadok más napokon). Aztán mondanak rá majd valamit, hogy kihez forduljak. Háziorvoshoz úgyis kell menni majd a lelettel, majd ott is elmondom neki a panaszaimat, aztán kiderül a többi. Eszem/iszom a kefirt is, mert szeretem.


De reménykedem, hogy csak nagyon tönkre vágta a hasmenés a beleimet és nem Crohn lesz meg hasonló. És lassan majd helyrejövök.

2017. ápr. 2. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudták megmondani,hogy mitől volt hasmenésem. A hcv negativ, a többi is. Esténként még mindig van puffadás. Holnap akarom elvinni a kontrollról kapott leletet a háziorvosnak, és megemlítem ezt neki, hogy van még puffadás. Ultrahangos vizsgálatot kell csinálni, mert a fertőzőn az orvosok zsírmájra gondoltak, fogynom is kell. Van refluxom (szedek rá gyógyszert), akár az is lehet kiváltó ok, csak most tűnik fel jobban a dolog. De remélem semmi komoly nem lesz.
2017. ápr. 12. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Puffadás bármitől lehet. Lehet a bélflóra még nincs rendben ami több problémát tud elő idézni. Ezért javalottam a mustár magot faszenet lenmagot nem örölve , útifümag enyhe kiméletes takarító. És bélflórát helyre rakni normaflóra kerülni az vacak és csak kefirben elkeverve müködik
2017. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tökre chrome betegség tüneteit produkálod.:(
2017. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Puffadás már csak elvétve jön elő, szóval remélem ennyi volt ez a megbetegedés.

2017. ápr. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!