Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet csinálni?...

Ezzel mit lehet csinálni? Rettenetesen félek ha orvlshoz kell menni mióta egyszer elvitt a mentő a rendelőből mert kiderült életveszélyes állapotban vagyok. Sokkoló volt megtudni a hírt.

Figyelt kérdés
A félelem olyan erős, hogy már napokkal előtte nyomaszt az érzés előző éjjel nem tudok aludni. Folyik rólam a víz, és rettegek. Reggel meg iszonyú hasmenésem lesz olyan szinten, hogy minden kijön belőlem, közben remegek és legutóbb még sírógörcsöt is sikerült produkálnom. Hajszálon múlik, hogy eljutok e a vizsgálatra. Egy vérvételtől is produkálom már ezt. Pedig a tűszúrástól egyáltalán nem tartok. Azóta inkább kihívom a nővért de még így sem nyugodt az éjszakám csak a hasmenés rész kimarad. Voltam már pszichológusnál nem lett jobb a helyzet pedig tanított autogen tréninget de ilyenkor nem tudom alkalmazni túl erős az érzés. Meg javasolt frontint ilyen esetekre. Az picit segít az alvásban de a reggeli "cirkuszon" nem. Meg alacsony a vérnyomasom így reggel már nem is mernék bevenni mert annyira altat a hatása. Nem tudom mit tehetnék de ez így rettenetes. Teljesen kicsinálom magam. A vizsgálat után meg lemerülök minden erőmet kiszívja a stressz és az emésztesem is több nap mire helyreáll. Akkor is megy ez a "műsor" ha olyan viszgálatra vagy fogorvoshoz kell csak mennem ahonnan 100% hogy nem ismétlődhez meg a mentős eset.

#félelem #Orvosfóbia
2020. jún. 13. 02:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt, bárcsak tudnék rajtad segíteni.

Szerintem vissza kellene menni a pszichológushoz vagy esetleg egy másikat keres.

Hány éves vagy?

2020. jún. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam többet is de ilyenkor annyira elborítja az agyamat a rettegés, hogy képtelen vagyok a józan gondolkodásra. Van, hogy tudom nem lehet semmi baj mégis produkálom a tüneteket. :(
2020. jún. 13. 08:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha kórházban kell meglátogatnom valakit az sem egyszerű. Akkor is rajtam van egy nyomasztó érzés és összeszorul a gyomrom meg szédelgek és szorongok.
2020. jún. 13. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az az életveszélyes állapot?
2020. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha elárulom az mennyiben segít rajtam?
2020. jún. 13. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, az miatt aggódsz.
2020. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az miatt? :) pl. a fogorvosnál? :) Nem.
2020. jún. 13. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el fog múlni, ahogy egyre több olyan tapasztalatod lesz, hogy ezúttal sem történt mégsem semmi, ki fog kopni és megtanulsz újra bízni magadban.
2020. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne. De egyelőre úgy érzem egyre rosszabb a helyzet.
2020. jún. 24. 12:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Most megint lesz egy vizsgálat a héten és megint kezdődik az a rémálom. Már most görcsöl a hasam pedig csak 2 nap múlva megyek.
2020. júl. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!