Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszelek mindenen...

Nagyon stresszelek mindenen mit tudnék tenni ellene??

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az osztálytársaimmal nagyon rosszban vagyok, konkrétan senkivel nem beszélek bent a suliban,mert nagy a korkülönbség ( ők 17. én 21.,mert szakmát váltottam 10.osztályban)szóval bemegyek és egyedül vagyok egész nap.



Emellett a vezetést is most tanulom és az oktatóm egy agresszív ember, aki mindenért csak leszíd.



A batátaimmal is keveset tudok találkozni és beszélni, mert

nehéz összeegyeztetni.


És már olyan szinten stresszes vagyok és elkeseredett, agyalok mindig, röpködnek a negatív gondolatok mindennel kapcsolatban, hogy aludni is nehezen tudok.


Elkezdtem edzeni heti 5nap és remélem ez segít majd a feszkó levezetésében is, de ezen kívül mit tudok még tenni, hogy ne emésszen fel ez a sok stressz??


2021. máj. 20. 05:56
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Igazából semmit,48/F a mai napig ideges vagyok ha új munkahelyre megyek dolgozni,de elég egy ismeretlen helyzet is .
2021. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én fiatalabb vagyok az osztálytársaimnál 1-1,5 évvel (de nem vagyok hülyébb vagy éretlenebb). Ha tényleg élvezettel csinálod az edzést, talán segíthet a streß levezetésében, ám a negatív gondolatokon nem hiszem.
2021. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!