Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok Atis (Tanulom...

Mit gondoltok Atis (Tanulom magam) önbizalomfejlesztő tréningjéről?

Figyelt kérdés

Azt hiszem eléggé rám férne, de nem "merem" megvenni. Félek, hogy csalódás lenne.

Van, aki már megvette, elkezdte? Van valakinek vele tapasztalata?



2021. aug. 6. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10nek

Nem tudom ismered e Atist.. Nem feltétlen beszél hulyesegeket. Kifejezetten TARTALMAT gyárt. Jó lehet ez a cucc, de ha valakinek alacsony az önértékelése akkor inkább fizessen ki egy jó pszichológust.

2021. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem Atist, a véleményem ettől függetlenül változatlan
2021. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen átfogóan az hogy mindegyik könyvet ír és énekel igen... Elég gáz kezd lenni
2021. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szakirányú végzettség nélkül pénzt kérni ezért egyszerűen pofátlanság.

Más 10 évet tanul azért, hogy érdemben merjen nyilatkozni ilyen témákról, ez meg csak olvasgat pszichológus végzettség és tapasztalat nélkül. Szerintem ez szánalmas így, bocs. Az egy dolog, hogy érdekességekről beszél, az meg egy másik, hogy kontárként pénzt kér valamiért.

2021. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Attól még H influenszer, nem lesz szakember...
2021. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy könyvesboltba, könyvtárba, dúskálhatyz az ilyen témájú könyvekben.
2021. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!