Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavar okozhatja,...

Személyiségzavar okozhatja, hogy minden kapcsolatomban ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Eddig 3 kapcsolatom volt, mindegyikben ez történt. Szituáció: minden szuper, egyik pillanatban még a következő randinkat tervezgetem. Aztán a párommal kapcsolatban van valami (hallok róla egy pletykát, vagy mond valamit ami egyébként nem sértő de engem valami traumára emlékeztet a múltamból) és onnantól olyan mintha kicseréltek volna. Ilyenkor egy normális ember minimum megpróbálná megbeszélni, de nálam ez kiesik. Minden érzelem nélkül kirúgom a másikat, és az a bizarr az egészben hogy önkontrollom sincs közben. Csak kijönnek belőlem a szavak, akkor is ha biztos vagyok benne, hogy egyébként nem úgy érzek. Majd miután végetért a veszekedés hirtelen ráeszmélek a helyzetre, újra van önkontrollom és zokogva könyörgök a másiknak hogy ne hagyjon ott, én nem is tudom miért mondtam neki olyanokat, nem igaz belőlük semmi. Mikor az előző exemmel történt ez akihez hozzá is akartam menni, szóval egyáltalán nem terveztem szakítani, ő megbocsájtott, de egy ideig fagyos volt a hangulat. Akkor megfogadtam hogy soha többé nem fogom ezt tenni. És most megtettem újra, fogalmam sincs miért. Könyörgöm segítsen valaki.

2022. márc. 29. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Go pszichologushoz, vagy pszichiaterhez
2022. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tervben van.
2022. márc. 29. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Lehet borderline
2022. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, legalábbis valami rövidzárlat keletkezik, amit ki kellene bogozni. Valószínűleg érzelemszabályozási problémád van, ez a borderline-osokra jellemző, de nem csak rájuk.
2022. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!