Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszer okozta falásrohamok...

Gyógyszer okozta falásrohamok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Muszáj lecserélni a gyógyszert vagy ezzel meg kell birkózni? Akinek volt ilyen tapasztalata leírná, hogyan sikerült megoldania ezt a helyzetet?

2022. szept. 17. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Sok ràgòzàs segített.
2022. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Milyen gyógyszer? Ha savtúltengést okoz, és amiatt fokozza az étvágyat, akkor savcsökkentőt kell mellette szedni. Bizonyos gyógyszerek mellé (pl szteroid) automatikusan felírja az orvos.
2022. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Antipszichotikum okoz nekem ilyet az esti bevétele után. Emiatt este már csak salátákat, sütőben sült zöldségeket eszek sovány sült hússal. Ha nem ennék sokat, el sem tudnék aludni éhesen.
2022. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tudtam vele mit csinálni, annyira éhes voltam, hogy akármit megettem, egész nap. 3 hét alatt 10 kg-ot híztam. Abba is hagyatta velem az orvos az antipszichotikumot.
2022. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Èn kb 2 hónap alatt majdbem 15 kg-ot.
2022. szept. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Antipszichotikumot szedek én is. Már híztam pár kilót + állandó székrekedéssel küzdök.
2022. szept. 18. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdés alatt kérdezek, de milyen típusú antipszichotikumok okoznak ilyen étvágyat és hízást? Van így értelme szedni? Én 5 kiló hízás után is öngyilkos lennék. Hogy javíthat ez a helyzeten?
2022. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Betegségem előtt nagyon vigyáztam az alakomra, én is azt gondoltam nem is tudom mit csinálnék ha híznék... Aztán jött a betegség ami sokkal rosszabb mint a hízás :( Természetesen nem szeretnék 20-30 kilót felszedni, de még muszáj szedni a gyógyszereket.
2022. szept. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!