Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zavar a párkapcsolat és...

Zavar a párkapcsolat és taszít az intimitás. Lehet így élni?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom, szomorúságomban kapaszkodtam bele és hiába zavart minden, nem akartam elengedni. Végül elfogadtam, hogy nem vagyok oda a párkapcsolatokért, hogy hülyeség kényszeríteni magamat csak azért, hogy normálisnak tűnjek. Őszintén, egyik partneremet se szerettem. Hiába voltak rendesek, hiába szerettek, inkább irritáltak. Ha simogattak, puszilgattak a hideg is kirázott. Még most is ha rágondolok. Egyszerűen taszít az egész és nem értem hogy miért. Lehet egyáltalán így élni? A csapból is ez folyik, hogy de szar egyedül lenni, hogy lesz így ház, albérlet, egy fizuból nehéz megélni.
2022. szept. 21. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Annak lehet aki ilyen.. mivel neki forditva nemjo. Egyedul is meg lehet elni siman
2022. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Van pár barátom, de közülük egy az akivel közelebbi kapcsolatban állok. A többi baráttal rajta keresztül szoktam találkozni. Nem találom a helyem közösségekben, nagyon nehezen barátkozom, még online sem megy.
2022. szept. 21. 11:51
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

12: tehát alapból szociális fóbiád van?


Érdemes lenne ezt kezeltetni.

2022. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A nehezen barátkozás nem szociális fóbia.


Valamilyen trauma nem ért korábban Kérdező?

2022. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne húzzuk már rá ezt az aszexualitás dolgot mindenre könyörgöm, az ha valaki nem tudja elviselni, hogy kedvesek vele azt egy belső feldolgozatlan probléma okozza, feltehetőleg gyerekkorból vagy traumából. Persze ezek mellett simán lehetsz aszex, csak azért ne ez legyen az első gondolat
2022. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, szerintem még alakul ez nálad. Most ha annyira zavar, akkor hanyagold ezt a dolgot egy ideig, majd később újra próbálod.
2022. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!