Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van ezzel más is így?

Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
Vágyom az intimitásra és a szexre, de a jelenlegi lelkiállapotomban nem tudok párkapcsolatot kialakítani. Az egyéjszakás kalandok, az együttlétet állatias ösztön szinten kezelő emberek taszítanak, márpedig a szexpartnerkereső oldalak erről szólnak. Elköteleződni nem szeretnék, éppen ezért nem is akarok társkereső oldalakon próbálkozni. Egy barátság extrákkal kapcsolatot el tudnék képzelni, de félek attól, hogy egy idő után többet éreznék én, vagy esetleg a másik fél. Van erre valami megoldás? Tudom, dolgozzak magamon, járjak pszichológushoz, stb., ezek már lefutott körök, évek óta küzdök ezzel. Esetleg van itt valaki, akinek hasonló problémája van? Ebben a kategóriában tettem fel a kérdést abban a reményben, hogy hátha találok valakit, aki hasonló helyzetben van és ismerkedne (32 éves vagyok, budapesti és a nőkhöz vonzódom). De sorstársakkal is szívesen beszélgetek.

2022. jún. 4. 20:47
 1/6 anonim válasza:

Na, én konkrétan ugyanebben az állapotban vagyok. A legtöbb amit most el tudnék képzelni, egy barátság extrákkal kapcsolat, de félek, hogy később többet éreznék, mint kellene. Kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok nyomorult, vannak mások is, akik hasonlóan gondolkoznak, és nem bírják a kötöttségeket, kötelezettségeket.

Aminap irtam is ki hasonló kérdést, csak az törlésre került.


Én 18 éves meleg fiú vagyok

2022. jún. 5. 01:46
 2/6 anonim válasza:

Budapesti meleg férfi vagyok, három éve ismét nincs párom.

A társkeresés szinte lehetetlen,mert olyan szinten vannak az igények,elvárások,amit társ szempontjából szerintem másod, vagy harmadlagosnak kellene tekinteni.

Próbáltam barátot,csak barátot keresni, akivel ölelés,vagy összebújás szintnél nem lenne több,de programok, beszélgetés,stb alapozná meg.

Emberileg közeledve, és tényleg komolyan .


Sem társ,sem barátkeresésben,ismerkedési próbálkozásban nem jártam sikerrel. Nem a lakóhely,nem a kinézet miatt,hanem azért ,mert az emberek ma nem igénylik az ilyen kapcsolatokat,mindent rövid időre és csak használatra akarnak. Szinte mintha a reklámok sugallata miatt lenne, cserélj le, dobj ki, válts le mindent és mindenkit.

De azt nem gondolja át senki, hogy emberi érzéseket eldobni, azokkal visszaélni, nem pozitív dolog és magány lesz nagyon sok ember sorsa, akkor is, ha nem őt dobják, hanem ő az,aki ezt megteszi.

És az előttem szóló srácot is megértem, de azért őt ilyen fiatalon nem nevezném nyomorultnak, mert neki még jöhet szép és őszintén kívánom neki is és Neked is kérdező, hogy minden téren csak jó,boldog események jöjjenek az életetekbe.

És mindenkinek , aki lelkileg erre vágyik !

2022. jún. 5. 06:22
 3/6 anonim válasza:
Én ugyanezt érzem nőként. Két gyerekkel nem akarok egy pótapukát nekik, mert rengeteg a felesleges konfliktus. Alkalmizás engem lelkileg rombolba le, ezért nem csinálom. Barátság extrákkal az én pályám, erre rájöttem. 2 éve próbálkozom....még nem adtam fel.
2022. jún. 5. 09:03
 4/6 anonim válasza:

Ha barátság extrákkal a cél akkor AZONNAL tisztázzátok le az elején.

Szeretem mikor el van hitetve, hogy komoly kapcsolat a cél közben meg ez van a háttérben. Fel tudnám pofozni az ilyet, a jó édest vegye palira.

2022. jún. 6. 06:33
 5/6 anonim válasza:
bump
2022. jún. 7. 13:29
 6/6 anonim válasza:

Én is családban élek,és mégis, sokszor szörnyen magányosnak érzem magam érzelmileg.

Sajnálom a hozzám hasonló embereket, akik túl érzékeny lelkűek ehhez a mai,otromba,műanyag világhoz.Rossz korba születtünk.

2022. jún. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!