Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Falasrohamok,mérgező környezet...

Falasrohamok,mérgező környezet, önbántalmazás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a családi környezetem.

Felnőtt vagyok ugyan,saját keresettel de ez kevés ahhoz ,hogy elkoltozzek.

Édesanyám folyamatosan próbál kontrollálni

Elmegyek valahova,egyből kérdezi hova,kivel,el kezd gyanakodni.

Mikor munkát találtam Pesten egyből cinikus lett,bunkó velem hogy én biztos nem dolgozni megyek hanem máshová.

Jó gyerek voltam mindig is.

Nem az egyetlen gyereke vagyok

Tudom hogy félt,de 23 éves vagyok.

Nagyon nehéz külön költözni ilyen árak mellett.

A másik,hogy voltam eveszavaros.

Anorexia,bulimia.

Benne voltam egy mérgező kapcsolatba és utána alakultak ki a falasrohamok,amik már egy éve tartanak.

Volt,hogy hetente 3x fordultak elő volt,hogy havonta vagy két hetente.

Ebből a kapcsolatból nagy nehezen kiléptem.

De édesanyám viselkedése miatt tegnap újra volt egy ilyen falasrohamom és nagyon rosszul érzem magam

Bűntudatom van,büntetem magam ilyenkor.

Fáj a hasam,nem merek menni sehova,utálom magamat pedig már egy ideje nem is volt ,és még csak büszke sem vagyok magamra.

Heti 5x edzek,mindig is megszállottja voltam a testemnek és ahányszor ér valami mindig ezzel kontrollalok vagy nem eszek,vagy sokat eszek egyszerre és nem bírom ezt az ördögi kört.

Tudom tudom,pszichológus,de nem tehetem meg ebben a helyzetben hogy még erre is pénzt szánjak

Rengeteget segítek itthon főzök,mosok,takarítok,közben ugye beleadok a családi kasszába.

Nem volt sosem gyerekkorom,már 15 évesen dolgoztam.

Szeretem anyámat ,de nem tudom meddig bírom elviselni ezt a mérgező viselkedését.

Mit tegyek?

Ismerkedni nem merek már,mert ahogy megemlítem neki,egyből cinikus lesz,elkezd megvonni tőlem dolgokat,fenyeget.

Nem bírom ezt már.

23/L


2023. jún. 28. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Terápia, költözés. Míg nem teszed meg ezeket a lépéseket nem lesz jobb.
2023. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezzél olyan munkàra, ahol bentlakàs lehetséges, pl; Hotelba szobalànynak, konyhàn dolgozònak. Két ismerôsöm is egy nagy Hotelba dolgoznak a konyhán, bentlakàssal.
2023. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostmár egyre több gyár is kínál szállást, nem feltétlenül közös konyhás furdos putrik, hanem rendes apartmanok.
2023. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen nézegettem őket viszont annyi a baj még,hogy van egy macskám ,akit nem hagyhatok itt ha megyek és mindenképp olyan szállás kell,ahová vihetem.

Olyan,mint ha a gyerekem lenne,soha nem adnám oda senkinek.

Itt meg nem maradhat.

2023. jún. 28. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szobabérlet.
2023. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!