Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is volt már ilyen? ...

Veletek is volt már ilyen? Mostanában nagyon szorongok, de általában az alvással nem volt gond, havi szinten 1-2 alkalommal max hogy nem tudok elaludni, vagy felébredek. Viszont most picit megijedtem.

Figyelt kérdés
Alapesetben is gondolkodom éjjel, de most szó szerint rohantak és cikáztak a gondolatok, csak egy egy mondatban szóban és nem is voltak összefüggőek. Úgy értem, teljesen különböző témájú gondok, gondolatok szaladtak egybe. Aztán bevettem egy Nervenpflege-t és elaludtam, megszűntek a cikázó gondolatok. Picit tartok tőle, hogy ez megismétlődik.

2023. aug. 14. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló mostanában és ez nálam 1-2 hónapon át tartott. De amúgy régen is voltak ilyenek, hogy nem tudtam aludni, illetve többször fel is keltem 1-2 órára este, de azok az esetek annyira nem voltak elviselhetetlenek, mint a mostanában lévőek. Én eddig nem fordultam pszichológushoz utána kezdtem el járni hozzá. De ott inkább azért mert az egyre gyengülő szocfóbiám visszaerősödött arra a szintre, mint ahol mondjuk 6 éve voltam.


23F

2023. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is megyek jövőhét csütörtökön pszichológushoz. Neked a pszichológus mennyire segít amúgy? Tudom, hosszú kezelés, de úgy mégis kb.
2023. szept. 3. 14:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem talán azért segített már most is (sokkal kevésbé szorongok azóta jobban szociális helyzetekben), mert egy csomó olyan gyermekkori problémát elmondhattam neki amiről másoknak nem beszéltem. Kb 3 hónapja járok pszichológushoz, de az első 2 hónapban iszonyatosan elkezdtem szorongani, mint közvetlen előtte, valószínűleg a sok emlék miatt, de most már tényleg jobb, sőt maga a szorongásom is csökkent egyes szociális esetekben.
2023. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, én a kineziologusnak mondtam pár dolgot a héten, felkavarta az állóvizet rendesen. Napokig tartó szorongás követte...és biztos lesz is még.
2023. szept. 3. 14:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez ilyen, de utána sokkal jobb lesz, mondjuk nekem most be is jött az, hogy jelenleg nem dolgozok és kevesebb stressz is ér emiatt, úgyhogy lehet, hogy az is segít így mostanában.
2023. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is felmondtam, a felmondási időm töltöm.
2023. szept. 3. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!