Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék mentális problémákka...

Szeretnék mentális problémákkal küzdő emberekkel foglalkozni, önkénteskedni. Hol és hogyan lenne erre lehetőségem?

Figyelt kérdés

Akár pszichiátrián, vagy egyéb szervezeteket szeretnék segíteni. Ha esetleg itt (mert sokat olvasok a témában, és látom, hogy mennyi ember szenved) lenne igény rá, szívesen szerveznék közös beszélgetéseket, programokat, akár másokat bevonva egyszerűbb terápiákat.

(természetesen minden ötlet az önkéntességen alapulna)

Nem vagyok pszichológus, de sok könyvet olvastam a témában mert nagyon vonz és úgy érzem hogy szeretnék kapcsolódni. Gyógypedagógiaval foglalkoztam, a család is ilyen területtel tehát gyermekkorom óta mind szellemi, testi viselkedés zavaros, mentális problémákkal küzdő gyerekekkel és felnőttekkel is töltöttem időt.

A neten találtam egy két oldalt, aminek az elérhetőségére írtam, de semmi válasz.

Ha van kontaktod, ötleted, igényed, véleményed, írj!



2023. szept. 17. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szia én bipoláris és borderline vagyok, ha a gondolod írj privátban.
2023. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én generalizált szorongással és depresszióval élő fiatal vagyok. Valóban jól jönne egy közösség, ami nem arról szól, hogy sajnáltatjuk magunkat, hanem húznánk egymást.
2023. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, szervezz valamit.
2023. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötletként mondom, hogy nem kéne ezt helyileg szervezni, saját településeden?

Tehát, hogy találkozni legyen lehetőségük a mentális problémákkal küzdőknek.

2023. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabor49 ***** válasza:
szia panikbeteg depresszos es szemilyisegzavaros vagyok irj nyugodtan 49/f
2023. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De, helyi szervezés lenne.

Tudnátok ötleteket írni, hogy Ti ezt hogyan képzelnétek el?

2023. szept. 18. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem mely régióban/településen szerveznéd?
2023. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, szóval mindenképpen itt.
2023. szept. 19. 08:14
 9/9 Jenő 34 válasza:
Én a napokban szembesültem azzal, hogy bipoláris zavarral küzdök és nekem is jól jönne egy hely, ahol hasonló problémákkal küszködő emberekkel találkozhatnék. Most már lassan fél évvel túl vagyok egy mániás szakaszomon és négy hónapja meg depressziós vagyok, amit hol jobban, hol nehezebben viselek. Nehezen veszem rá magam közösségi programoka, mert nem akarom elrontani senki hangulatát és teljesen kiszámíthatlan, hogy épp eltudok e lazulni, vagy végog szorongom az estét. budapest 47F. Szóval ha kedves leendő segítő kitaláltad, hol mi lesz, szólj. Már egy közös margitszigeti fagyizás is építő program lehetne.
2023. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!