Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt barátnőm pszichológusnál...

Volt barátnőm pszichológusnál járt és az alábbit mondta neki. Ez normális?

Figyelt kérdés

A pszichológus azt mondta hogy neki egy 5-6 évvel idősebb csávó kell akinek már mindene megvan (egzisztenciálisan) és nem kell semmiért dolgozni. (láttam az exem privát beszélgetéseit, tényleg ezt mondta a pszichológus) Nekem pl még nincs lakásom/házam (29 évesen). Családom nem tud segíteni mert szegények, úgyhogy járom a saját utam, csak sajnos ez sok idő mire beérik. Megpróbáltam mindent megtenni hogy feljebb jussak a lehető legrövidebb úton. Jelenleg 565 a nettóm és épp koptatok egy mérnöki iskolapadot.

Én vagyok a balek hogy ennyi idős koromra csak egy relatív jól fizető állásom, megtakarításom, drágább tárgyi dolgaim (kerékpár etc.) és egy autóm van? :D A pszichológustól etikus volt ilyet mondani?


2023. szept. 29. 10:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem volt etikus emiatt otthagynod a barátnődet. A pszichológussal ő valamin dolgozik, lehet, hogy éppen az önismeretén, hogy meg tudja fogalmazni, hogy mi az, ami neki igazán fontos. Te pedig a szitut valahogy, nem is értem, hogy hogy, de totálisan félreértelmezted és rosszul reagáltad le.
2023. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%

És ezért a csaj fizetett valakinek????


Én sok éve, ingyen szoktam ezt javasolni itt a Gyakorin, de csak anyázós privátokat, meg lepontozást kapok. :(


Mennyi egy ilyen cihológija rendelő indítása?

2023. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

- 1

Teljesen etikus volt otthagyni ezért. Nyilván ez csak hab volt a tortán, de azóta sokkal jobban érzem magam. Rendszeresen oltogatott ezekkel a dolgokkal amúgy (már a pszicháci előtt is) és ő egy olyan csaj aki a lakását és az autóját is az anyjának köszönheti. Ha az anyja nem ad neki x millió forintot, akkor ugyanígy lenne mint én. Ezért nem is értettem hogy mire fel szállt el ennyire...


- 2

10k/ alkalom, ennyit tudok.

2023. szept. 29. 10:18
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
3: Nem szállt el, hanem gondolkodnivalót kapott a pszichológusától. Nem hiszem el, hogy egyetemre jársz ennyi iq-val.
2023. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves csaj?
2023. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4 - Igen, biztos nem szállt el egy olyan nő akire ha rá szólsz mert becsapja a kocsid ajtaját izomból (kb a kasztni belereng) akkor azt mondja hogy ez csak egy szaros 2 milliós kocsi, mit félted meg kit érdekel?

Neked is kb. annyi eszed van mint egy marék lepkének.

Ő teljesen más értérendet képvisel mint egy normál nő, ez volt a valódi ok ami miatt elhagytam. Soha semmi nem volt jó, mindenhez maximálisan értened kell. Tanulj, érts mindenhez, legyél kigyúrt és akkor jó vagy, kb ez a mentalitása neki, amit meg ő tud adni az kb. a l*fasz és a folytonos kritzálás. Ilyenekkel oltogatott hogy baj h nem iszok alkoholt, baj hogy tésztát eszek étteremben, baj h nincs szakállam és széles hátam stb.


5 - 27

2023. szept. 29. 10:34
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Jól tetted.
2023. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Kamu. Senki sem keres érettségivel 565-t
2023. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8 - technikusim van sok kiegészítő vizsgával és nyelvvizsgával. 565 nettó az sima, ezekkel a papírokkal és 6 év tapasztalattal. Sajnálom h te ezeket a magasságokat nem érted el és ez frusztral
2023. szept. 29. 11:42
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
Kamus vagy valszeg a barátnőd is látta. Ennyi
2023. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!