Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet megelőzni mániás...

Hogy lehet megelőzni mániás szakaszban a felelőtlen pénzköltést?

Figyelt kérdés

Bipoláris vagyok.

Depis időszakban elvagyok, viszont mániás szakaszban szeretek felelőtlenül költeni. Itt olyan dolgokra gondolok, hogy megveszek egy cuccot, amit sosem fogok használni. De valahogy azt érzem, hogy muszáj megvennem, mert akkor nem lesz teljes az életem. Szóval szeretek számomra fölösleges dolgokat vásárolni.

Szerencsére nem nélkülözök, mert van munkám, de elborzaszt, ha arra gondolok hogy a mániás időszakban milyen hülye dolgokra költöm feleslegesen a pénzemet.


Akiknek ilyen betegségük van, az hogy állja meg, hogy felelőtlenül pénzt költsön?



2023. dec. 10. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon örülök, bár tudom így sem/ az sem egyszerű, de mégis jobb a mániás szakasz nélkül...



( 9-es voltam )

dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simsezzé' :)
dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!