Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jöjjek ki ebből? Rászokta...

Hogy jöjjek ki ebből? Rászoktam arra hogy vagdosom magam.

Figyelt kérdés
Eleinte csak falcoltam a csuklóm, kb fél évig nem csináltam, viszont késztetést nagyon sűrűn éreztem rá, és pár hete elkezdtem vágni (szóbeli bántalmazás miatt) .. úgy hogy nem akartam, de nem tudtam elviselni, nem gondolkodtam csak vágtam 11 szer vágtam meg magam, vannak mélyebb és kevésbé mély vágások.. És tudom hogy legközelebb nem vágni fogok hanem magamba fogom szúrni.. mert most is sokszor érzekrá kényszert.. nem teszem, és attól tartok megint akkor fogok ilyet csinálni mikor megint szar lessz minden.

jan. 6. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mielőbb keress fel egy pszichiátert.
jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es:

1 hónap múlva tudnak csak időpontot adni.

jan. 6. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hónap múlva tudsz csak menni, az is jobb, mintha nem mennél.

Ezen csak egy pszichológus tud segíteni, kérj mindenféleképpen időpontot.

jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Szia. Úgy, hogy megtérsz az ÚR JÉZUS KRISZTUShoz. Azután már Ő fog vigyázni rád.
jan. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a papunk is.

Nyugi, neked egy pszichológus kell, alapvetően sok mindent meg fog kérdezni és megpróbálja kideríteni mi a kiváltó oka a dolognak. Biztos, hogy fog segíteni csak addig tarts ki.

jan. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mivel ebben az esetben már gyógyszer is kell vélhetően, így a pszichológus kevés lenne. Az egy hónap hamar elmegy. Esetleg utána nézhetnél a Thalassa-háznak, ha elmúltál 16.
jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Mi a kényszer kiváltó oka?

Gondolom, középsulis vagy; az osztálytársak, tanulás, család, barátok, pasik (csajok)?

jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom érte némi abúzus az eddigi életében.
jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Sziasztok. Nézzük a tényeket. A környező országok, Románia, Szlovákia, Horvátország, stb. nagyságrenddel ISTENfélőbbek mint mi magyarok. 1000 éve nem gyógyultunk ki a pogányságból, úgy is nézünk ki. De miért nem nézünk körbe a határokon kívül, és miért nem gondolkodunk el. Tegyétek, kíváncsi vagyok, mit tapasztaltatok?
jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kitartást. Nincs senki akivel tudnál erről beszélni? Barát/barátnő nővér stb? lehet az is elég lenne ha kiadnád magadból.
jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!