Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnak ezt is el...

Pszichológusnak ezt is el lehet mondani,nem fog elitélni?

Figyelt kérdés
Pánikrohamom volt egy thcp tartalmú gumicukortól,eddig ilyet még sose használtam,es a füves cigin kívül semmi mást,azt is nagyon ritkán. A pánikrohamom óta pedig derealizálok,ez ugy 1 hónapja van. Eddig 2x voltam pszichoterápián, de ezt még nem mertem elmondani neki,hogy ettől volt a pánikrohamom,mert félek hgy másképp fog rámnézni, vagy el fog ítélni,csak annyit mondtam neki hogy magától,a semmiből lett. Neki bármit elmondhatok? Ezelőtt még sosem volt pánikrohamom ha ez szamit valamit.Alapból sokat szorongok es stresszelek,de ilyen még nem volt,azóta semmi ilyen dolgot nem fogyasztok,es soha nem is fogok. 25L

ápr. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Minél őszintébb vagy, annál hatékonyabb a terápiád, és annál gyorsabban is tudtok haladni. Ha elítél, akkor csak saját magát járatja le magát vele, mert azzal éppen a szakmáját árulná el.
ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Olvasas elott idekommentelem, hogy el lehet mondani, nem fog elitelni, es valszeg hallott o mar cifrabbakat is.
ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A pszichológusnál foglalkozási alapfeltétel, hogy nem ítél el. Csak akkor tudtok hatékonyan együtt dolgozni, ha teljesen őszinte vagy hozzá.
ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem ítélkeznie kell.
ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Psycho ***** válasza:
53%

Nem fog elítélni. Sőt, hálás lesz, hogy ilyen őszinte voltál vele.

A pszichológussal való munka alapja a bizalom! Nyugodtan elmondhatod neki.


Ha ez miatt elítél, akkor az nem valódi szakember, hanem egy kókler, aki búcsúban lőtte a diplomáját.

ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem te leszel az első ilyen esete. Nem fog elitélni. Azon lesz továbbra is, hogy segítsen.
ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,aki meg lepontozta őket ennyi boldogsága legyen!
ápr. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!