Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás? Panikbetegség? Le...

Csóróvagyok kérdése:

Szorongás? Panikbetegség? Le tudom ezt győzni valahogy?

Figyelt kérdés
Nem szoktam stresszelni, idegeskedni, de sajnos az utóbbi időben van amikor egyszerűen rám tör egy megmagyarázhatatlan idegesség és elkezdek remegni, főleg a kezem. Az a fura hogy amikor újra olyan élethelyzetbe kerülök, amikor korábban már rám jött a remegés, ugyanabban a helyzetben újra és újra előjön, egyszerűen hiaba magyarázom be magamnak. Például ha ki kell állnom idegen felnőttek elé, elottemar napokkal nem tudok aludni. Szó szerint el kezdek félni, hogy rám jön a remegés és utána tényleg amikor eljön az adott szituáció, kezdődik is a remegés és szégyellem, mert más is látja :( Mit tudok ezellen tenni? Ha tudom, hogy olyan helyzet jön, vegyek be 1 db nyugtatót? Ezzel le tudom blokkolni úgymond az idegei, meg tudom akadályozni a remegést? Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy győzte le? Köszönöm.

ápr. 19. 22:38
 1/1 anonim válasza:
41%

voltam pánikbeteg ,sokat szorongok mostanában is , a nyugtató segít,beszélj egy orvossal irasd fel ,ha erzed ezt a mocskot ami kezd eluralkodni rajtad vegyél be 1et,de csak ha nagyon muszáj ,addiktív és nem egy leányálom lejönni róla de ha neha neha rádtör es beveszel egy 0.25-s Frontint abból még nem lesz baj. nekem sokat segített,de ez csak a tunetet szunteti meg a a valos problemat nem .. azt csak egy jo doki

pacsi 👊🏼👊🏼

ápr. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!