Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget kérek a leletem...

Segítséget kérek a leletem értelmezéséhez! Mit jelent? 30 éves férfi vagyok.

Figyelt kérdés
Pszichésen: Tudata tiszta, Minden tekintetben orientált. Figyelme felkelthető,leköthető, spontán terelődik jelen panaszai irányába. Perceptios zavarra utaló tünete jelenleg nincsen. Hangulata alacsonyabb fekvésű. Mentális fékei igen gyengén fejlettek. Acting out hajlam, Emocionális labilitás. Személyiségét éretlen jegyek jellemzik. Gondolkodásmód alakulat ép, doxasma nem észlelhető, panaszait coartált. Mnesztiko-Intellectuális funkciók korána, végzettségének megfelelőnek imponál. Pstichózisra utaló tünete nincsen.

ápr. 22. 16:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10.


Nem, egy szóval sincs ráirva hogy borderline.


F6030 Érzelmileg labilis személyiségzavar

F4290 Nem meghatározott Obszesszív kompulzív zavar


Th. Anafranil 25 mg 1x este

Frontin 3x 0,25 mg


Jav: pszichoterápia elkezdése klinikai szakpszichológus.

ápr. 22. 17:45
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Oke, kerdezd akkor meg a terapeutadtol. A ketto ugyanaz, csak nem a borderline szot hasznaljak.
ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

A Frontinnal vigyázz. Kérj másodvéleményt, mert hosszú távon ronthatja a kognitív képességeket. Ha szellemi munkát végzel, ez különösen fontos.

Valamint nehéz róla lejönni.

[link]

ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!