Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme lehet úgy az...

Mi értelme lehet úgy az életnek ha senkid nincs. Se olyan rokon akivel közel álltok egymáshoz, se olyan barát vagy ismerős?

Figyelt kérdés
Nem szeretek 1db szobanövényen kívül senkit, és engem sem szeret senki. Fel sem tűnne senkinek ha eltűnnék hetekig vagy hónapokig. A munkában is kiégtem. Másikat sem akarok keresni mert nincs kedvem máshoz sem. Csak azért dolgozom mert muszáj. Folyton szorongok meg ijesztő pszichoszomatikus tüneteim vannak. Ez így csak egy kínlódás :(
ápr. 27. 20:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Ha te mondod. 😂 De megérte ez a kérdés mert ennyit régen nem nevettem. Hogy milyen hülye emberek vannak. 😂 Komolyan hihetetlen.
ápr. 27. 23:56
 22/37 A kérdező kommentje:
21 Jézusom te erre élvezel? 😂 Tiszta diliház. 😅
ápr. 27. 23:58
 23/37 anonim ***** válasza:
A kérdést sem érted, de gúnyolódjál csak!
ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem nekem vannak ilyen tüneteim...
ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Összetévesztesz azzal akinek céloztad a korábbi irományodat de ne félj, ha megjönnek majd tőlük is fogsz kapni. De ha maga Teréz anya segítene neked, azt is kiröhögnéd!
ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem tévesztelek össze senkivel. De hogy tudd mit művelsz.

3 éve meghalt autóbalesetben a férjem és a két kislányom. Nem a férjem volt a hibás. Én azonosítottam őket.

De nyugodtan szemétkedj tovább ha jól esik. Biztos igazad van, hogy életképtelen vagyok meg menthetetlen meg stb. Büszke lehetsz magadra. Gratulálok!

ápr. 28. 00:12
 27/37 anonim ***** válasza:
Részvétem. Bocsánat. De itt akkor is az jön le hogy mindenki hülye csak én vagyok okos.
ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de sajnos ide sokan csak kötekedni járnak :(

El sem tudom képzelni milyen lehet neked. De ha így kívülről kéne tanácsot adnom: Az egyedül lét miatt túl sokat van lehetőséged a gondolataidba méyedni, emiatt szorongsz egyre jobban. Próbálj eljárni minél többet vamilyen közösségbe, ami kapcsolódik az érdeklődési körődhöz, vagy társasággal együtt járó hobit keresni. Nem kell görcsösen az ismerkedési lehetőséget keresni, csak minél kevesebbet teljesen egyedül lenni. Néha az olyan apróság is segít kicsit, hogy elmész otthonról sétálni fél órát.

Ne félj szakember segítségét se kérni, ha úgy érzed. Könnyen elképzelhető az is, hogy elakadtál a gyászfolyamatban.

ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Voltam több szakembernél is. De nem lett jobb tőle. Tervben van, hogy újra megpróbálom de már nem tudok kifizetni vagyonokat a magánrendelésre.

Az a baj a társasággal, hogy látszik, hogy nincs jó kedvem. És ha megkérdezik nem tudok mit mondani. Az igazság riasztó hatású. Meg amúgy sem tudok mit mesélni. Nem történik velem semmi említésre méltó. Panaszkodni meg nincs kedvem. Csak ülök csenbden és furcsa mások céljait, terveit meg életét hallgatni. Olyan mintha masik bolygón élnénk. Nincsenek céljaim. Semmi. Nem hiányoznak az emberek. Jobb egyedül. Csak valami cél.

ápr. 28. 09:32
 30/37 anonim ***** válasza:
38%

"3 éve meghalt autóbalesetben a férjem és a két kislányom. Nem a férjem volt a hibás. Én azonosítottam őket."


Ha látnak fentről, mit szólnak hozzá, hogy feleségük/anyjuk egy élhetetlen nőszemély lett, aki, miután otthon nem tud belerúgni senkibe a szobanövényén kívül, feljön egy ilyen oldalra, és a válaszolókba rugdos?


A görcsös gyűlöleted, amivel viseltetsz mások iránt, téged fog felemészteni, nem azokat, akikre – ok nélkül – haragszol.


Ez akkor is így van, ha most lepontozol, lefaszozol, illetve intellektusodat csillogtatva valami frappáns módon küldesz el a fenébe, mint a többi válaszolót. NEKEM semmi kárt nem okozol, csak magadnak. Viszont a világtól is azt kapod, amit mutatsz feléjük.


Majd, ha lenyugszol, ezen érdemes elgondolkodni.

ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!