Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme lehet úgy az...

Mi értelme lehet úgy az életnek ha senkid nincs. Se olyan rokon akivel közel álltok egymáshoz, se olyan barát vagy ismerős?

Figyelt kérdés
Nem szeretek 1db szobanövényen kívül senkit, és engem sem szeret senki. Fel sem tűnne senkinek ha eltűnnék hetekig vagy hónapokig. A munkában is kiégtem. Másikat sem akarok keresni mert nincs kedvem máshoz sem. Csak azért dolgozom mert muszáj. Folyton szorongok meg ijesztő pszichoszomatikus tüneteim vannak. Ez így csak egy kínlódás :(
ápr. 27. 20:52
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

30. A válaszod rólad mond el kritikát. Bármit irhatsz az a TE fals veleményed én attól nem válok olyanná.

Semmilyen gyűlölettel nem viseltetek senki iránt. Semmit nem tudsz rólam. Még azzal is leültem beszélni aki a balesetet okozta és képzeld még sajnáltam is nem gyűlöltem.

Amit itt művel néhány ember az gyalázatos és embertelen.

Egy kérdést írtam ki amire mint a keselyűk a dögre repült rá néhány megkeseredett rosszindulatú ember. Köztük te is aki veszi a bátorságot arra is, hogy a szájára veszi a családomat a gyermekeimet akiket szintén nem ismert és ezzel próbál még több fájdalmat okozni. Szégyelleheted magad. De teged sem gyűlöllek csak borzasztóan sajnállak. Biztos nagyon rossz életed lehet ha idáig jutottál és abbajagyni sem vagy képes a most már zaklatasnak minősülő kommentháborúdat. Javaslom keress méltóbb ellenfelet mert egy gyászoló anyával szemétkedni nem nagy dicsőség.

ápr. 28. 12:47
 32/37 anonim ***** válasza:
38%

Ami a tényszerű részt illeti:


"abbajagyni sem vagy képes a most már zaklatasnak minősülő kommentháborúdat"


Az első hozzászólásom volt ehhez a kérdésedhez. A zaklatás definíciójának meg nézz utána.


A többi részére nem is reagálnék. Mint írta itt korábban valaki, minden amit mondasz, az pontosan rád igaz.


További kellemes életet a véleménybuborékodban. Egyszer majd csak rájön mindenki, hogy szembe megy az autópályán, nem úgy, mint te.

ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Igen ezt én írtam. Úgy látszik nincs önalló gondolatod csak másével próbálsz hadakozni.

Mivel többek között jogot is végeztem nem nekem kell utána nézni a zaklatás deffiníciójának.

Egyetlen választ sem írtál a kiírt kérdésre csak bele kötöttél a részleteibe és minősíteni próbálsz meg sértegetni. Komolyan nem tudom mire jó ez. Javaslom egyszer próbáld ki, hogy segítesz valakinek. Sokkal kellemesebb érzés.

ápr. 28. 13:07
 34/37 anonim ***** válasza:
Mindenkit csak leszólsz kérdező, meg mindenkinek beszólsz mindenért és vmikor olyan hangnemben, pl. még a tök elején ennek: "Te fasz". És még ezek után szapulsz itt másokat hogy téged bántanak. De te beszélhetsz akárhogy a másikkal, mint egy féreggel csak azért mert évekkel ezelőtt meghalt a családod. Hát képzeld ez nem jogosít fel erre a hangnemre. Nekem meg a testvérem halt meg 27 évesen, 2 kisgyereket hátrahagyva, egy két évest és egy 5 évest, mégse emögé a tragédia mögé rejtőzve szidom frusztrációmban a világot. Pszichológus kéne neked sürgősen, mert beteg vagy.
ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Basszus most nézem, hiszen ki is moderálták azt a kommentedet kérdező!
ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Egy fasz vagy. Ez egy tény. Ennek semmi köze velem mi történt. Nem miattam lettél az hanem vagy annak születtél vagy azzá váltál valamitől. Nem vagyok köteles eltűrni egy frusztrált tinédzser ocsmány kötözködését.

Ez nem a kinek rosszabb az élete játék és ki tud nagyobb tragédiát bemondani verseny. Főleg,hogy szerintem hazudsz is!

Veled ellentétben nem ezen az oldalon élem az életem. Így pont nem érdekel milyen hozzaszólásomat moderálták. Ki nem szarja le?! Jézusom. El nem tudom képzelni milyen élete lehet annak akinek ez a fontos.

Pszichológusnál meg már jártam. Úgyhogy ajánlgasd magadnak mert az elmebeteg az te vagy aki itt vergődik 2 napja és ahelyett, hogy kezdene magával valamit fiatalon azzal szórakozik, hogy gyaszoló anyákat zaklat.

Az összes bunkó választ te írtad egyedül. Azt hiszed nem tűnik fel a stílusodból?

NEKED válaszoltam és nem "beszóltam. "

Majd gondolkodj el mi a célod? Hogy öngyilkos legyen miattad valaki? Mert az is bekövetkezhet volt már rá példa, hogy hasonló abúzus hatására meghalt valaki. Akkor majd húzol egy strigulát a falra te szerencsétlen? Az ilyenek miatt mint te szenvednek mások miközben neked sem lesz jobb te kis hülye. Nem veszed észre?

Szerinted a válaszaid mennyiben segítették a kérdezőt?

Elmondtad elmebetegnek, eletképtelennek, menthetetlennek, a szádra vetted a családját stb. Ez mennyiben nyújtott nekem segítséget?! Ebben mi volt a cél megnevezése?! Hogy ugorjak a vonat elé legyen az a célom? Komolyan nem értem?!

Nyugodtan okádj még ide valami ocsmányságot. Már nem fogom elolvasni. Nem gondoltam, hogy ez az oldal a társadalom söpredékének a gyűjtőhelye. Pont elég volt belőle 2 nap.

Szégyellheted magadat!

ápr. 28. 15:13
 37/37 A kérdező kommentje:

Aki jószándékkal válaszolna annak köszönöm, de már ne tegye!

Töröltem a regisztraciómat így nem fogom elolvasni.

ápr. 28. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!