Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írjak a pszichológusomnak...

Írjak a pszichológusomnak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Nagyon elfogott az öngyilkossági vágy,de igazából nem akarok meghalni csak kétségbe vagyok esve és nem birom mar tovabb nem tudom mit tehetnék .Nagyon sírok most is és nem tudom mit tegyek kórházba nem akarok menni vagyis inkább nem tudok a beteg kutyámat nem hagyhatom itt. De úgy érzem megbolonulok. Egyébként sose mondta hogy írhatok neki,de ha írnék is nem tudom mit. Csak most minden annyira fáj hogy elmondani nem tudom. Már 5 frontint beszedtem de nem segit. Kérlek ne bántasatok igyis össze vagyok omolva teljesen:(

máj. 3. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Írj naplót, sokat segít. Írd le az érzéseidet, amikor rossz gondolataid támadnak. Mintha a pszichológusnak írnád, vagy egy barátnak, csak nem küldöd el.
máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyire gáz lenne neki írni? Állami nem magán ezért is aggódom mi lenne ha írnék ha még ő is belém rug nem tudok mit csinálnék. Írok naplót mindig ami segít is de most éppen nem segit semmi ugyerzem. Lehet a vele való írás sem,de senkim nincs akivel beszélgethetnék vagy talalkozna velem senki. Senkinek egy jó szava nincs hozzám. Csak meghalni szeretnék,hogy ennek vége legyen. De tudom nem akarok meghalni csak ezt az érzést nem bírom már
máj. 3. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Ő is ember, amikor nem dolgozik, családja van, amikor dolgozik, akkor másokkal is foglalkozik. Ha nem ajánlotta fel, hogy írhatsz neki, akkor azt javaslom, fogadd el. Majd a következő ülsénél beszélsz róla, akkor már úgyis reálisabban látod a kiborulásodat, mint most, ha melegében kitombolnád magad neki.

Mi váltotta ki belőled a mostani állapotot? Írd le akkor is a naplódba, ha nincs kedved hozzá.

Ameddig nem történik benned érdemi változás, a kirohanásod csupán figyelemfelkeltő sajnáltatás. Fejtsd ki, miért van erre pontosan szükséged. Addig is összeszeded a gondolataidat, amíg nem kell legközelebb menned a pszichológushoz.

máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Legközelebb 2 hét múlva megyek. De mindegy addig elleszek egyedül ahogy mindig is
máj. 3. 12:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Leírtam amúgy a naplómba is,de nem segít. De igazából ő se vette komolyan az öngyilkossági gondolataim szóval hiába is vár az ember támogatást bárkitől is
máj. 3. 12:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha még megtortenik megy a jaj
máj. 3. 12:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a lelkisegélyt. Pont erre vannak
máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor mindenki eliteli azt ha valaki ír a pszicologusnak? Mondta egyszer hogy majd írjak ha van valami majd kitalálunk valamit,de ez már régen volt. Nekem nem csak az a bajom hogy depressziós vagyok még szorongok. Skizoaffektív zavarom is van. Néha azt hiszem az emberek figyelnek rosszat akarnak nekem a kajám mérgező ilyesmi. Szóval sima nyavajgasnak nem nevezném mint ahogy az egyik válaszoló írta. De nyilván az ember csak 1-2 jó szót se kap ha már rosszul érzi magát mert az már nyavajgas tökösödjön meg hát

köszönöm szépen . A lányt meg aki vonat alá ugrott mert még a pszichiátria is bele rúgott azt aztán sajnálta az egész internet de ha már segítséget kért volna másoktól mit kapott volna "ne nyavajogj" "másnak rosszabb" stb. Lelkisegelyt már hívtam régebben bunkó volt az aki felvette ennyi

máj. 3. 12:50
 10/13 anonim válasza:
En is hasonlo helyzetben voltam az utobbi hetekben. Es meg a diag. is ugyanez. Legutobbi ulesnel a pszichologus felajanlotta, hogy maradjak bent a korhazban, de en elutasitottam. Es masnap mar meg is bantam. Ez kb 3 hete volt. Allandoan bennem volt hogy felhivjam. Jovo het kedden megyek hozza. Es most mar kicsit nyugodtabb vagyok. De ugy megyek szeretnek ott maradni. Erre nem tudom mit fognak szolni.
máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!