Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írjak a pszichológusomnak...

Írjak a pszichológusomnak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Nagyon elfogott az öngyilkossági vágy,de igazából nem akarok meghalni csak kétségbe vagyok esve és nem birom mar tovabb nem tudom mit tehetnék .Nagyon sírok most is és nem tudom mit tegyek kórházba nem akarok menni vagyis inkább nem tudok a beteg kutyámat nem hagyhatom itt. De úgy érzem megbolonulok. Egyébként sose mondta hogy írhatok neki,de ha írnék is nem tudom mit. Csak most minden annyira fáj hogy elmondani nem tudom. Már 5 frontint beszedtem de nem segit. Kérlek ne bántasatok igyis össze vagyok omolva teljesen:(

máj. 3. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, szerintem ha nagy a baj fel lehet hivni a pszichologust!Foleg, ha mar egyszer emlitette. Amit nem szabad az az allando hivogatas minden sz@rral. De azt nem is szoktak ugysem hagyni.

Egyebkent a terapias kapcsolat jo, miota jarsz?

máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
4 éve. De végül nem írtam neki nem akartam zaklatni
máj. 5. 19:51
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted. Tegyuk fel hogy bolti elado vagy. Te se orulnel ha bolrnyitas elott 2 oraval egy vevo felhivna hogy merre van a sajt
máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!