Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pánikroham minden esetben...

Egy pánikroham minden esetben nagyon erös vagy ez csak szorongás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a baj én nem érzek halál félelmet csak egyszerűen rám jön egy akkora stressz vagy nem is tudom hogy alig kapok levegöt és elöntenek a gondolatok remeg a kezem és nem tudok mit csinálni és úgy érzem elájulok

Ezt már sok minden ki váltotta belőlem tanárok, dolgozatok vagy egy sok ember, felelés , uj dolgok ,veszekedés bármi...

Voltam pszichológusnál 2 évig jártam de nem segített talán még rontott is .

Sklerosis multiplexem van de szerintem ennek nincs sok köze ehhez mi lehet a megoldás?


máj. 15. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
16l
máj. 15. 12:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pánikroham, lehet, hogy erős szorongás, így szerintem nem lehet eldönteni. Megoldás lehet ha keresel egy olyan pszichológust aki tényleg segít, vagy esetleg a neten keresel olyan praktikát ami neked beválik
máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Siman lehet panikroham meet annak is kulonbozo fokozatai tudnak lenni. Lehet enyhebb, erosebb. Legalabbis nekem amik voltak, kulonbozo erosseguek voltak es nem mindig volt halal felelmem.

Valoszinuleg a korulmenyeidben van valami kivalto ok, mergezo szemely, psziches bantalmazas amirol esetleg nem is tudsz mert ezek nehezen megfoghato dolgok. En is felnottkent jottem ra terapiakon hogy mar kamaszkent se veletlenul voltam allandoan szarul. Szerintem kene egy teraputa

máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!