Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülöd el a politikát,...

Hogyan kerülöd el a politikát, hogy az semmilyen kérdésben ne befolyásojon?

Figyelt kérdés

Sem a Fidesz, sem Magyar péter sem a DK nem érdekel.


Fiatal vagyok, és ha az áfát is nézzük, bőven több mint 2,5 milliót adózom


Mégis könnyen "bevonzanak" a politikai podcastok, videók, rádiók.


Persze azt látom, a korosztályomból egyre kevesebben szavaznak a Fideszre, vagy hasonló pártra, és más politikai mozgalmat vagy pártot meg sem tudnak nevezni, úgy érzem, az ő életük gondtalanabb, nyugodtabb.


Youtubeon, tiktok on tiltották pedig mindenféle politikai tartalmat.


máj. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 2,5 milliót adózol, nem kellene, hogy érdekeljen, mire költik?
máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem semennyire sem érdekel a politika. Akkor sem, ha szembe jön velem. Ha reklám van, nem figyelek, ha plakát, akkor nem nézem meg. Azt sem tudom, hogy kik most a polgármester jelöltek a városunkban.
máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félre írtam, havi szinten több mint 0.5 millió. De kb 0.7. Viszont ez is nagy összeg. De nem, nem érdekel. Ezt élvezik erőszakkal. Mindegy, hogy Orbán vagy Magyar Péter vagy Gyurcsány, Karácsony, akárki.
máj. 15. 23:36
 4/7 A kérdező kommentje:
2.5 millió a jövedelem nincs :)
máj. 15. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#3: ha már most ilyen érdektelen vagy, akkor nem értem, mi a kérdés.
máj. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én világos elvek mentén gondolkozom és ez alapján választok, hogy kire szavazok, ezáltal én befolyásolom az eredményeket és nem a politika engem.
máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Psycho ***** válasza:
100%

Nem nézek TV-t, ez az alap (vagyis max sportműsorokat, mert az érdekel). A neten max felületesen olvasok híreket. Nem nézek politikai tartalmú videókat a yt-n, és sehol máshol.

Ha mondjuk az ősök kezdenek el beszélni róla, egyszerűen otthagyom őket. Hamar megtanulták, hogy a jelenlétemben nem érdemes szóba hozni :)

máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!