Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy senkinek nem...

Úgy érzem, hogy senkinek nem kellek/senkinek sem fogok kelleni, nagyon rossz. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

de tényleg,mintha megátkoztak volna:


ajak és szájpadhasadékom van

emiatt 1 kicsit ferde az orrom,és nagy is


teli vagyok terhességi csíkokkal

tölcsérmellkasom is van.


olyan a hangom mint 1 kiherélt lónak


és ráadásul b_zi is vagyok.



jól kicsesztek velem,mi?


2011. jún. 22. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
barátaim szinte nincsenek.senkire se számíthatok igazán.
2011. jún. 22. 20:22
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval utálok élni.
2011. jún. 22. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
egy b-inak,hogy lehetnek terhességi csikjai?
2011. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tul gyorsan nőttem,van a térdemen,hátamon,seggemen,derekamon.
2011. jún. 22. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja ez ismerős, nekem akkor lett mikor abbahagytam a sportot és "összeestem" kajakra b- vagy?
2011. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerinted viccből írtam ezeket?
2011. jún. 22. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is katasztrófa vagyok, nyugi.


Vékonyszálú és kevés a hajam, nem áll sehogy.

Nagy malacorrom van, ami teljesen elrontja az arcom.

Gond van a fogzománcommal így amíg nem szedek össze egy kisebb vagyont, hogy megcsináltassam addig kissé sárgásak is a fogaim. Emellett rengeteg ételt/italt nem fogyaszthatok, nagyon meg kell válogatnom.


Folyton "jojózok", most még híztam is pluszban. Én is tele vagyok csíkokkal, ja és még a melleim is eléggé megereszkedtek (nő vagyok).


Csak a ruha és a smink tart össze. :)


Van egy kisebb beszédhibám és biszex vagyok.


Abba már nem mennék bele, hogy fogalmam sincs mi lesz velem munka téren, hogy fogok megélni.

Ezen felül nincsenek barátaim, de ez zavar legkevésbé. Sokszor nem is bírom elviselni az embereket, nem szeretek a semmiről beszélgetni, zavarnak a buta kérdéseik stb.


Nincs egy vasam se, szüleimmel lakom (apám alkoholista).



Tudom, hogy ez nem verseny, de szerintem ha én képes vagyok felkelni az ágyból sőt, nagyritkán még jól is érzem magam 1-2 óra erejéig akkor neked is menne.


Annyit lehet tenni, hogy amin tudsz azon szépen fokozatosan változtatsz. Amin nem lehet azt kompenzálod vagy teszel az egészre. Engem pl. sokan kedvelnek így is. Az más kérdés, hogy nem bírom őket elviselni ezért egyedül vagyok.

2011. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!