Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszi észre, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi észre, hogy a lány csak totál kihasználja! Rossz nézni! Szerintetek én mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Van egy nagyon jó haverom(igazából általánosban ő volt életem nagy szerelme, de azóta csak nagyon jó haverok vagyunk), aki immáron 3,5 éve van egy lánnyal. Egy kívülálló azt mondaná, milyen szép pár, boldogok meg minden.De én sajnos tudom, hogy ez nem így van. Nem nagyon szeretek beleszólni más dolgába, eddig azért nem is tettem,de engem egyre jobban zavar. Szóval a haverom, aki teljesen oda és vissza van a barátnőjéért, teljesen el van vakulva. A lány is biztos szereti, valamennyire, (soha nem voltam jóban a lánnyal), de a nyakamat merem rá tenni, hogy a pénze,kinézete és a kapcsolatai miatt van vele. Rengeteg jóképű haverja van, és ahogy hallottam, meg ahogy néha látom, a barátnője előszeretettel flörtöl majdnem minddel, amikor éppen a haverom nincsen jelen. És egy hónapban vetet magának kismillió dolgot, akárhányszor mennek valahova, neki kell, valami. És konkrétan a csaj fotójával találkoztam egy bizonyos társkereső honlapon, ahol is az volt kiírva, hogy végre jól jönne már valaki, aki komoly kapcsolatot szeretne vele kiépíteni. És myvipen, meg hasonló oldalakon kint sincs hogy kapcsolatban meg semmi, egy deka közös kép, és ez sem zavarja egyáltalán a haveromat. A társkeresősről persze nem szóltam neki, meg semmiről sem, csak nem tudom hogy lehet ennyire vak...Próbáltam már vele az anyagiasság részről beszélni, de egyik fülén be, a másikon ki. Szerintetek mit tehetnék? Előre is köszi!
2010. jún. 14. 16:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki a társkeresőt is. Hihetetlen, hogy mit művelnek ezek a mai ribancok. Miattuk van annyi lelki sérült férfi.
2010. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hány éves a csaj amúgy?
2010. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

19-et tölti majd idén...

Haverom most januárban lett 22.

2010. jún. 14. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el neki szerintem is a társkeresőt, ne kíméld a haverod ebből a szempontból, mondd el azt is hogy az ő egyetlen szerelme flörtölget fűvel fával!
2010. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak ne legyen az, hogy én keverni akarok, még az általánosos ügy miatt...Aztán lehet nem nekem fog hinni...

De próba szerencse:)

Köszönöm a kommenteket!

2010. jún. 14. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ha ilyen szemellenzős, úgyis csak egy pofáraesésből tanul.
2010. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

legrosszabb esetben összevesztek miután elmondtad neki ezeket. egy idő után ő is belátná mindezt és kibékülnétek. de nem tudom mennyi idő lenne.

szólj neki a társkereső honlapról mindenképpen. ne csak szólj. mutasd meg neki. mond azt, hogy mutatni akarsz neki valamit a gépen és bekapcsolod a honlapot. csak ő ne tudja az elején, hogy mi van a honlapon. ha síkhülye vagy a gépekhez az előny. főleg, ha ő is tudja mert akkor a lány nem tudja rádkenni a honlapot.

fájdalmas lesz, de meg kell tenned...

L/18

2010. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én haverommal is ugyanez a helyzet. Ők ha jól tudom 4 éve járnak, egy kisebb megszakítással. Kb. 2.5 éve jártak mikor a csaj már teljesen kutyájává tette, és ráadásul totál házsártos, követelőző, lehúzós. Aztán egy másik haverunkra kezdett nyomulni, ő megmondta neki, hogy mit szólna ha elmondaná a srácnak miket mondogat, erre a csaj, hogy úgyis neki hinne. Gyakorlatilag már ezer forrásból hallottuk, hogy füvel-fával csalja, de kb. még kérkedett is vele, a srác meg nem sejtett semmit. Végül egy msn naplót szereztünk tárgyi bizonyítéknak, ami messzemenően bizonyított mindent. Ehhez képest a srác inkább ránk sértődött meg(volt még valami amit nem írok le, de szerintem lényegtelen), a csajjal elvileg 1 hétre szakítottak, de aztán visszakönyörögte magát. Utána fél év múlva végül szakítottak(gondolom újra lebukott), utána kb. 10-szer gyakrabban jött velünk inni a srác, igazából mikor ismét ritkábban láttuk, abból találtuk ki először, mikor újra összejöttek.


Úgy látom semmit nem tudunk tenni, amikor egy nő ilyen szinten rabszolgájává tesz egy férfit, hogy már a rendszeres megcsalás sem ok a szakításra, akkor a külső segítség semmit nem ér, ráadásul csak összeveszés lehet a vége(nem vagyunk vele összeveszve, de ritkán látni). Ráadásul itt valahol azt is látom, hogy a hatalmas önbizalomhiány az ami miatt neki mindenképpen kell valaki, még akkor is ha az illető egy ordas nagy ribanc. Most akkor ítéljük meg mi a jó neki? Én ma már úgy gondolom, nem tettük rosszul, hogy odaadtuk a naplót, mert ezzel megkapta a lehetőséget a tisztán látásra, hogy döntsön, hát döntött is, innentől kezdve teljesen felesleges lenne az újabb bizonyíték, ha azt mondja a csaj, hogy megváltozott, hát ő el is fogja hinni, hogy megváltozott, ha bizonyítjuk az ellenkezőjét, akkor újra megígéri, ő meg elhiszi, mert neki jobb illúzióban lenni, mint egyedül.

2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló, elmondod nekem mi az az msn napló?

L19

köszi:)

2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Naplózott beszélgetés...

Gondolom én:)

2010. jún. 14. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!