Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordult már, hogy dühödben...

Előfordult már, hogy dühödben a falat ütötted? Használt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezednek nem használ, inkább üsd a párnát.
2011. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, amikor vasárnap délután panelben fúrták a falat. Nem haszált, de felmentem személyesen,az már hatott.
2011. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egy pár hete pont volt ilyen. Itt, a gyk-n annyira felidegesített az egyik válaszoló (nem, nem fogom belinkelni), hogy miután terjedelmesen leírtam neki a véleményemet és ékes magyar szavakkal elküldtem melegebb éghajlatokra, kimentem a kertbe és elkezdtem a falat, a földet ütni (a föld valamivel puhább). Sikerült olyan erővel megütni, hogy rohadtul megfájdult a kezem és még hetekig fájt utána. Szerintem amúgy nem lett maradandó baja, de egy bizonyos ponton megnyomva még most is érzem. Szóval nem javaslom ezt a megoldást. Mostanában inkább a Mortal Kombat 4-gyel játszom, ha ilyen dühroham jön rám. De az is jó, ha beszerzel valami régi, leselejtezett monitort, ami tényleg nem kell már senkinek, és egy kalapáccsal nekiesel.
2011. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos már előfordult már,hogy ütöttem párszor a falat,azt éreztem mindenki bánt,sajnos általába ,ha ideges vagyok,akkor magamat szoktam néha pofozgatni :/ De egyébként semmi nem oldódik meg..Max fájni fog a kezed..Ha ideges vagy,akkor inkább a párnádat üsd!
2011. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!